Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletekben szerettek...

Melyik üzletekben szerettek vásárolni? Ahol lesnek a bizt. Őrök vagy rádtapad az eladó hogy miben segíthet muti meg stb azokat az üzleteket ti is kerülitek?

Figyelt kérdés
Pl zaraban bershkában utálom hogy bemegyek les a bizti őr a kijáratnál mit les meg a próbafülkénél számosztás stb. Aztán pl artz modellben promodban meg rádcuppan az elado mutasd meg jo e stb tanácsot akar adni hát ne adjon ha nem veszel semmit prőba után meg hülyén néz.
2013. aug. 22. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Antiszocnak semmi se jó. Rendelj webáruházban, akkor nem kell emberek közé menned.
2013. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utálom h bemegyek egy ruházati boltba és eladó nekem ugrik miben segíthet!Mikor megmondom,köszönöm nem kell ezért és azért,de tovább erősködik!Tudom h ez a dolguk,mert szakmám nekem is ruházati eladó,de ne tapadjon már!
2013. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A biztonsági őröket rühellem, ha követnek.


Az eladók tudják jól is csinálni, ha pl. megkérdezi rögtön, hogy segíthet-e, az nem zavar, de, ha nemet mondok, akkor utána hagyjon békén.

Ezt egy profi tudja.

2013. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A biztonság őröket nem szeretem, az eladókkal semmi bajom, amíg nem tapadnak rám nagyon, és egy "nem köszönöm, csa knézelődök" után békén hagynak. Mondjuk, ha konkrét dolgot keresek, akkor meg szoktam kérdezni, mivel ők jobban ismerik a bolt kínálatát mint én :)
2013. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A biztonsági őrökkel én sem vagyok kibékülve, mert úgy néznek az emberre, mintha mindenki csak lopni akarna, pedig nem. Nálunk régen a Rossmannban és a DM-ben voltak nagyon idegesítőek, de már szerencsére nem ilyenek, illetve úgy figyelnek csak, hogy az nem zavaró. Ruha boltokban szerencsére engem nem szoktak letámadni, mondjuk biztos én nem járok azokba a boltokba, ahol ezek vannak. De viszont engem is nagyon tud irritálni, mikor valahol esetleg meglátják, hogy beléptél és már szaladnak és rád vannak tapadva.
2013. aug. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!