Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicanacihoz felvehetek sport...

Cicanacihoz felvehetek sport mbt. T? Utcara

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sportolni, futni mész akkor igen. De egyébként ne!
2013. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Cicanacit se vegyél inkább fel. Senki nem kíváncsi a seggedre.

18/f

2013. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a sport mbt.T?
2013. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pedig szokták bámulni a seggem mert jó kerek formas. De amúgy fenék alatti tethezsimuló felsövel gondoltam.

Mbt. Az gördölötalpas cipő. És a kényelem miatt szeretem de eddig csak farmerral hordtam meg nyári mbt bármivel felvehettem mert szandál. De jön az ösz és vennék fel cianacit szép strecch felsökkel amik kiadjak szépen az alakom mert a farmer inkább takar.

Csak nem tudom nem e ciki az mbt cicanacihoz

2013. aug. 22. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
A cicanaci a ciki.
2013. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De miert ciki? Nagyon jol áll
2013. aug. 23. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Na így már értem. Én cicanadrág párti vagyok,még az is belefér ha valakinek jó alakja van,akár rövid felsővel is,persze csak akkor ha nem látszik a bugyi és nincs tevepata. A kérdésedre én azt mondom inkább sportos,például futó nadrághoz vegyél fel ilyen cipőt.
2013. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!