Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek nekem ehhez...

Linkelnétek nekem ehhez hasonló ruha összeállításokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ehhez a ruha összeállításhoz tudtok-e hasonlóakat linkelni?

[link]

(ami a motoroson van) Olyan összeállításokat amik azért még nem "pávásak" viszont jól néznek ki. Célzok itt arra hogy szivárványszínű nadrágokkal azért ne traktáljatok.. :D Viszont a fekete piros összeállítások közel állnak hozzám és az olyanok ami pl. a képen szerepel. A válaszokat előre is köszönöm nektek. Bye.



2013. aug. 19. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

nem értelek, kész tényekkel felteszel egy kérdést, miért?

tudod hogy mi tetszik akkor miért nem veszel fel olyat? tudod hogy mi nem tetszik, azt nyilván nem veszed fel, nem olyan bonyolult ez... ennyi fantáziád csak van hogy ha a fekete meg a piros tetszik mondjuk, de nem akarsz színes nadrágot felvenni akkor fekete nadrág piros pólóval...

2013. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Khmm.. A lényeg az lenne hogy vannak a fejemben képek a fekete piros összeállításban nem is az a rész a probléma. Csupán néha néha látok olyan összeállításokat amik jól néznek ki de ki nem találnám őket ha meg keresek nem találok.. Nem mind1 hogy most egy sima kapucnis pulóver vagy éppen valami más pulóver.. Konkrét összeállítások kellenének amik esetleg megtetszenek vagy ihletet adnak.
2013. aug. 19. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

ez a cipő, van benne piros fekete

2013. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

és csak külön piros fekete...

[link]

ez volt a mellény szerűség

gondolom csőnadrágot egyedül is sikerül elképzelni, pólónak meg pl sima feketét ajánlok v kivágással, de semmi lila, rózsaszín! a meleg ( és ez minden értelemben ) árnyalatokat kerüld, ha nem akarsz pávának tűnni, ja a csőnaci, deszkás cipő, v-s póló elég, nem kell az a mellény, mert az csak ront az összképen, és az sztem elég khm... érdekes hatást kelt, dísznek, ha már úgy is szereted a piros feketét, ajánlom ezt: [link]

bal oldali pasi nyakában lévő, vagy hasonló, szerintem bemész egy new yorker-be, esetleg takko, c&a, f&f, vans, dc shoes cuccokat áruló boltba és lesz ihleted, vagy csak simán írd be ezeket a keresőbe és nézd végig a kínálatot

remélem tudtam segíteni :)

2013. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
ja, majd' el felejtettem: NAGYON! fontos, hogy aki ilyet visel, nézzen ki jól( ebben az esetben edzettség nem árt!) és a haja!! a hajad legyen bezselézve, szóval fönt hosszabbra kell hagyni, oldalt lenyírni, akár úgy is, hogy 0-s, vagy max 1-es géppel, bár ez szerintem egyénfüggő( öcsémnek jól áll/állt, de ilyen kis gyúrós gyereknek nézték, meg megijedtek tőle a barátnőim, mert neki elég szép és karakteres arca van, amit egy ilyen hajjal pöpecül kiemelt...) szóval csak rajta, de ha ki mered vasalni a hajad, esküszöm, hogy kiüldözlek a világból! és ez komoly, ehhez a stílushoz NE! vasald a hajad :) köszike :)
2013. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
XD Szívesen kedves válaszoló... ÉS köszönöm is egyben :)
2013. aug. 20. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!