Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem találom a stílusomat,...

Nem találom a stílusomat, szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és nem tudom eldönteni hogy milyen is vagyok valójában.Szinte állandóan feketébe járok,imádom a rock,metál zenét,a dark-goth művészetet,rengeteget foglalkozok a halállal,valamiért nagyon vonzódok hozzá és kicsit antiszocálisnak is lehet mondani.Lehet hogy ehhez hozzájárul hogy volt pár öngyilkossági kísérletem (mániás depresszióm van,de kontrollra járok,gyógykezelnek...)

Másfelől viszont szeretem a Hello Kitty-t(pl egy szép karkötő vagy egy aranyos füzet szerintem aranyos viszont a túl sok az már hányingerkeltő),meghallgatom a popzenéket szívesen,táncolok rájuk,vannak rózsaszín dolgaim amiket imádok.Az abajom hogy olyan mintha 2 énem lenne és nagyon rossz hogy e 2 között ingázok.Amúgy szívesebben lógnék rockerekkel és járnék koncertekre vagy csak hülyéskednék minthogy felszínes majmokkal és butuska plázacicákkal rázzam magam a disco-ba.Szóval szerintetek mit tegyek?Válasszak egy stílust vagy maradjak így és keverjem a kettőt(bár így nem érzem túl jól magam és a környezetem sem nagyon tud hova tenni) előre is köszönöm válaszokat!



2013. aug. 18. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ötvözd a kettőt, ha ennyire döntésképtelen vagy. Járhatsz fekete csipkében, vagy cukiban bakanccsal a lábadon s dzsekivel a hátadon. Veheted lazára is akár, kockás ingekkel, ilyen-olyan karkötővel, csuklószorítóval. Vannak szépke harisnyák is... össze lehet hozni a kettőt csak egy kis kreativitás kell hozzá. Írhatsz privátba, ha nem pontosan tiszta, miről brekegek.
2013. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keverd a két stílust. Így lesz ez a TE stílusod :) Ettől leszel különleges.
2013. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!