Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A zara-ban lemegy a ruhak ara...

A zara-ban lemegy a ruhak ara (dzseki) vagy nem erdemes varni ra, mert csak elfogy?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Múltkor egy unalmas napomon végigjártam az összes Zarát, és azt tapasztaltam, hogy a leértékelt cuccok vagy erősen mérethiányosak, vagy pedig tényleg olyan darabok, amik eléggé csúnyák, ezért senki nem veszi meg. Szóval ha jó cuccokat akarsz akkor az a biztos, ha megveszed ahogy meglátod.
2013. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én zarában tudok egy trükköt amit bevetettem 1x. Megveszed ugye ott vissza lehet vinni 1 hónapig visszaviszed megint megveszed nmegint visszaviszed és mire 3. Szor visszaviszed negyedszerre már akciósan veheted meg újra. Így vettem 29900 ft os kabit 9900 ért tavaly. Persze addig nem hordhatod mert csak a hordatlan cimkes arut veszik vissza ellenőrzik alaposan.
2013. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!