Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez szerintetek női vagy férfi...

Ez szerintetek női vagy férfi napszemüveg? KÉP

Figyelt kérdés

Az eladó szerint uniszex.


[link]



2013. aug. 14. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az.
2013. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bárki hordhatja.
2013. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AeonFLUX ***** válasza:
Szerintem is uniszex.
2013. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Uniszex.
2013. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, megvettem magamnak. Nő vagyok. :)
2013. aug. 15. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kapaszkodj meg ez ferfi! Csak mint mondani szoktam ezt is lenyultak a pitcsak, tolunk ferfiaktol ugy mint az osszes tobbi ferfi cuccot, es egyszeruen ramondjak , hogy unisex! Naluk ez ilyen egyszeruen megy! Pl. Panama kalap mint Al Caponen volt soha sem volt noi ruhadarab,lam egy,ket pitcsan latni lehet, meg a vegen meggyoznek rola,hogy az mindig is noi volt! Holnaptol szoknyaba kozlekedek,mert regen ugy is azt hordtak a ferfiak,es legslabb nem kell bizongatnom,hogy unisex!
2013. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen?? Akkor remélem, neked meg nincs fülbevalód!! Mert az meg a nőknek volt előbb!
2013. szept. 29. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Eltalaltad! Megnyugodhatsz,nincs fulbevalom!

Nekem nem szokasom lenyulni a masik nem ruhait,ugyan is van izlesem ellentetben veletek!

2013. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Látom lenézed a nőket... Biztos nincs barátnőd. Vajon miért is? :P
2013. okt. 1. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Felesegem van,aki noiessen oltozkodik! En csak azokat a csajokat nezem le akik, ferfi ruhakat,kiegeszitoket hordanak, es mondvan unisex nyugodtan billegnek benne annelkul,hogy barki is lelangyizna oket! Persze ha ugyan ezt egy ferfi csinalja az mindjart csak langyi lehet! Na engem ez zavar!!
2013. okt. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!