Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pántnélküli fürdőruha?

Pántnélküli fürdőruha?

Figyelt kérdés
Új fürdőruhát szeretnék venni,és láttam is,egyet ami nagyon jól nézett ki színben és fazonban is tetszett.Viszont pántnélküli volt.Soha nem volt még pántnélküli fürdőruhám,és kicsit félek tőle,mivel nincs plusz pántja,így.. nem esik le könnyebben?Nem igazán szeretnék villantani,nektek még soha nem esett le/csatolódott/kötődött ki?Nem könnyebb vele villantani,mint a pántos társaival?

2013. aug. 9. 14:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem leírni,hogy a mellem pici,ha ez számít valamit.(
2013. aug. 9. 14:26
 2/4 anonim válasza:
100%
ha van rá lehetőség akkor próbáld fel és kezdj el ugrándozni,hajolgatni!ha nem csúszott le akkor a kezeddel hajolgass oldalra,ha úgy se esett le teljesen akkor jó a méret és a vízben sem fog!:) de ha van rajta egy ilyen műanyag,plasztik szerű csík ami a bőrödhöz tapad akkor 100% h nem fog leesni...de a pánt nélkülinél főleg az számít h milyen formájú benne a melled.
2013. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 2 ilyen fürdôruhám is van :) az egyik ilyen hátul megkötôs. az soha nem csúszott még le rólam, mert olyan szorosra kötheted amilyenre szeretnéd (nekem is pici melleim vannak). a másik hátul csatolós, és az se csúszott még le rólam :) mondjk ha vízicsúszdázol vagy fejeseket ugrassz akkor ne ilyen fürdôruhát vegyél. és nagyon szépnek találom ezeket a fürdôruhákat. a barulásnál nincsen a válladon/ nyakadon a barulási csík.
2013. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megy a zöld mindkettőtöknek,akkor megveszem (:
2013. aug. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!