Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik? Ha igen,...

Nektek tetszik? Ha igen, mivel viselnétek ezt a leggingst?

Figyelt kérdés

[link]


A különbség az, hogy az enyémen több a virágminta, és van benne szürke is. Igaziból nekem nagyon tetszik, de sohasem vettem ehhez hasonló "extrém" dolgot. Mivel viseljem? Mert ha színes pólóval veszem fel, olyan túldíszített, csicsás... Mivel hordjam? Nektek tetszik?


2013. aug. 6. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem van virágmintás cicanacim, az enyémben rózsaszínes minták is vannak.. én hosszabb fekete felsővel hordom, de igazából a lényeg, hogy takarja a fenekedet a felső, minta nélküli legyen és színben harmonizáljon a nacival. :)
2013. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon nem tetszik
2013. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem valami szép, de egyébként sem hordanék 30-40 fokokban semmi ilyesmit. Max télen fekete miniszoknya alá térdcsizmával elmegy.
2013. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elso vagyok. igen,ebben melegben en sem ajanlom, de nehogy felvedd miniszoknyaval meg csizmaval !:D szerintem legalabbis bena
2013. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ilyesmim, és fehér felsôvel/ trikóval hordom általában :)
2013. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól kombinálod, akkor nagyon klasszul tud kinézni. Nekem van egy fekete-fehér hosszában csíkos cicanacim, azt egy fekete hosszított felsővel szoktam hordani :) Imádom *-*
2013. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A cicanadrág alapból hülyén néz ki, de ez már haláli...

18/f

2013. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!