Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az átlag emberek hol és...

Az átlag emberek hol és mennyiért vásárolnak kb ruhadarabokat? Köszönömmm

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Van olyan ruha ami nagyon tetszik,de egyszerűen sokkalom az árát,akkor keresek egy turit mert nagy eséllyel találok hasonlót.

Ha csak 1-2 új ruhára van szükségem akkor talán kevésbé nézem az árát,de ha többet "kell" vennem akkor jobban megnézem,inkább maradnak a kínaik,illetve mivel szeretek és tudok is varrni néha csak anyagot veszek.

2013. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem köszi de a kérdésre is válaszolnál ?
2013. aug. 6. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:

otvan:kínai

árat azért nem írtam mert nem gondoltam hogy fel kell sorolni hogy mennyiért lehet ott ruhákat kapni,ha voltál már kínaiban akkor tudod az árakat,max 500ft különbség van köztük,szóval nem tudom hogy ezen mit kéne magyarázni

2013. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem: olcsóbb és középkategóriás plázás boltokban plusz Tesco és turi.

Árban: felsők 500-2500, nadrágok 2000-6000, pulóverek 1000-5000. Kabát 6000-15/20e (attól függ, mennyire elegáns, hova veszi, mennyire bélelt stb.).

2013. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az átlag ember a kínait választja és a turit, mert olcsó. Én inkább kevesebb de drágább, minőségibb ruhákat veszek. A kínaival megjártam már.
2013. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mik a középkategóriás plázás boltok ?

H&M az milyen pl?:D

és a RETRO ?

2013. aug. 6. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Én New Yorker, H&M, C&A, szerintem ezek elég jó minőségű cuccok, de megfizethetőek. Figyelem a leárazásokat, múltkor akkora szerencsém volt, hogy a ruhát, amit a borsos ára miatt ott hagytam a boltban, egy hónap múlva leárazták, és meg tudtam venni :)

Pólókat kb 2-3 ezer forintért, nadrágot van, hogy 7-8ért, mert örülök, ha találok megfelelő szabást. Kabátot szeretek leárazásokkor venni, de ha nagyon szépet találok, akkor nem sajnálom rá a pénzt, mondjuk az is max egy 10 ezer forint. Ruhára se költök ötezernél többet.

Cipőre költöm a legtöbbet, mert abból szeretem a márkákat, Dr. Martens, Vans, Converse.

15/L

2013. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
New Yorker, Pimkie, Terranova, C&A, esetleg Bershka, bár az már drágább..Pull and Bear. pólók 1-2-3-4ezerért, nadrágok 5-6-7, esetleg 8ezerért, rövidnadrágok 3-4ezer, pulcsik 4-5ezer, cipők 4-8ezerért.. Retro az már nagyon drága szerintem, vagyis nem értem, ki tud kiadni egy ingért 40000 Ft-ot... meg ami még drága, de jó, az a Peek&Cloppenburg...
2013. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a középkategóriás a Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Retro talán... félig-meddig a H&M, bár az vmivel elérhetőbb árú. Én mondjuk az előbbieket már nem tudnám megfizetni, de rengetegen vásárolnak ott, nemcsak a nagypénzűek.
2013. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felét sem ismerem a leírtaknak. Nálunk nincsenek ilyen üzletek.

H&m, c&a, new yorker, chili, mayo, vögele, takko. Ezek vannak. Ha nagyon nem találok valamit akkor rászánnom magam és kimegyek a kicsit messzebb lévő bevásárló udvarba. Ott van broadway, mango, mustang, retro és saxoo.

A felsoroltak közül a h&mben, chiliben, vöegeleben, broadwayben és a mangoban vásárolok.

2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!