Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha nem hordok csőgatyát?

Gáz ha nem hordok csőgatyát?

Figyelt kérdés
Szinte minden osztálytársamnak van. Nekem nincs, de szerintem elég hülyén is állna ugyanis nem vagyok vmi vékony. Rendes farmert szoktam hordani és már kicsit megkülönböztetve érzem magam, hogy én nem hordok. De mondom, hogy elég érdekesen néznék ki vele.
2009. okt. 25. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Miert lenne gaz? De azert ha trapez szarut hordasz ,elhiszem h megkulonboztetve erzed magad. Probald az egyenes szaruakat,biztosan jol allnanak.
2009. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na és az nem baj!! egymást majmolják!! Hordjál olyat amibe jól érzed magad!:)Úgyis a csőnacik már jönnek ki a divatból..18L
2009. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se hordok, és még sose éreztem gáznak... Te érzed csak megkülönböztetve magad, vagy mások éreztetik veled? Mert ha utóbbi, az rájuk nézve gáz, ha meg előbbi, akkor ne aggódj, nem ez számít.
2009. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg a trapézgatyák a kedvenceim mégsem érzem magam megkülönböztetve

legalább nem vagy olyan, mint a többi, hogy felveszi azt, amit a divat diktál, de nem is áll jól neki...

2009. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
olyat vegyél fel, ami jól áll és ami tetszik. pont.
2009. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyenesszárút hordok...:)

És nem ők éreztetik velem csak furcsa, hogy kitűnök az átlagból. Sosem bírtam ha kitűntem a tömegből v feltűnő voltam.

2009. okt. 25. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
ne feledd, h az örök érvényességű divat az, h olyat hordj ami jól áll neked! ha az nem a csőgatyó, akkor nem az, teljesen mindegy, csak álljon jól rajtad és érezd jól magad benne.
2009. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

olyat hordj, amit neked tetszik, te jól érzed magad benne!

én pl cső és répanadrágban érzem jól magam, a trapézos nadrágokat kicsi korom óta rühellem XD

16/L

2009. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hordj olyat, ami jól áll, és kényelmes is!

Amúgy én csőnadrágot és egyenesszárút is hordok, a trapéznadrágot és a répanadrágot nem szeretem, és nem is állnak jól rajtam.

2009. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem sincs csőgatyám:D Bár én szeretnék..csak sajnos vastag a combom meg a vádlim szerintem - bár a barátaim szerint egyáltalán nem.Na mindegy,nem is próbáltam még:) Amúgy pedig sok olyan lányt lányok aki nem hord csőgatyát.

Viszont nekem van egyenes szárú nadrágom,amit imádok...Azaz,nem az a nagyon cső nadrág,hanem egyenes a szára és annyira jó^^

14,5/L

2009. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!