Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok turiba járni?...

Ti szoktatok turiba járni? Vélemény a turkálos helyekről? Melyik turit tudnátok ajánlani, nektem melyik vált be a legjobban, és tudnátok linkelni vagy fotot küldeni a legbüszkébb szerzeményeitekről?

Figyelt kérdés
:)

2013. júl. 31. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

A legnagyobb választék itt van: [link]


A többiek is innen szerzik be.

2013. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

merre laksz?(nem lenne sok értelme mondjuk pesti vagy egri turkálót írni ha pécsen élszxD)

amúgy jó véleménnyel vagyok róluk,csak sokszor keresgélni kell ha igazán szépet akarsz találni

2013. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zuglóba járok a Nagy Lajos király útján levő Hádába. Óriási és nagyon jó cuccok vannak. A kedvencem onnan egy Mexx táska, az eredeti ár nyolcadáért :)
2013. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mirellus válasza:
Volt hogy benéztem egy-két turiba,de venni soha nem vettem semmit.Én személy szerint nem adnék ki 2000et egy használt darabért,mikor 5bôl már ùjat veszek...
2013. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link] itt megtalálod a boltod

Én nagyon imádom minden héten megyek többször is

2013. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Én Kalocsán járok egy kilós turiba, szóval ezzel nem hiszem, hogy kisegítettelek:)

A Hádáról már hallottam, blogokon olvastam, de szerintem nagyon el vannak szállva az árakkal. Még nem jártam ott, de nem hiszem, hogy annyival szuperebb ruhák lennének, mint pl ott, ahova járok.

Egyébként én nagyon szeretek turizni, szinte heti rendszerességgel járok. Ma is voltam;) Szerintem egy kicsit függő vagyok, de inkább ez, mint a cigi.

2013. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pesten lakom :)
2013. júl. 31. 20:19
 8/8 anonim válasza:
Kicsit fordított a helyzet, hozzám szoktak jönni, privát turi vagyok :D Facebookon a Surilla apróáras gardróbja néven megtaláltok, minden 2000 HUF alatt, márkásak, jó állapotúak!
2013. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!