Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok szerezni ilyen...

Honnan tudok szerezni ilyen pólót/pólókat?

Figyelt kérdés
Szeretnék női pólóban rendelni vagy Linkin Parkos vagy Paramore-s vagy Green day-es vaaaaagy Pink Floyd-os pólót.Tudnátok olyan oldalt linkelni, ahol ilyeneket találok?

2013. júl. 23. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

usapolo.hu

én is akarok a közeljövőben Linkin Parkost és Green Day-est:33

2013. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Pink Floyd volt azt hiszem nem olyan régen a H&M-ben, de nem vagyok nagy rajongójuk, úgyhohy nem néztem meg elég rendesen...

usapolo-n nézted?

2013. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönömmm:)

utánanézek:)

2013. júl. 24. 22:17
 4/8 anonim válasza:
A paramore -nak van egy hivatalos oldala ott tudsz rendelni pólót : [link]
2013. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
uuu köszi:)
2013. júl. 30. 20:21
 6/8 anonim válasza:
Régebben a Media Marktban (?) lehetett kapni ilyeneket, nekem is onnan van mind a két GD-s pólóm, esetleg az adott előadó hivatalos oldalán tudsz rendelni, meg koncerteken mindig lehet venni. Mondjuk az én poloim 5000-be fájtak, amit kicsit sokallok. Még különféle helyeken lehet pólót csináltatni, az olcsóbb, de sajnos most egy ilyen bolt se jut eszembe.
2013. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
igen. a H&M-ben van Pink Floyd. de az már inkàbb ruha. amúgy én majd a rockness-ről fogok rendelni.:)
2013. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okké köszi mindenkinek:))
2013. aug. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!