Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú bikini előnyös...

Milyen típusú bikini előnyös egy kis mellű lánynak?

Figyelt kérdés
Kosarasból csak L-est találtam, de kicsi hozzá a mellem. Voltak nekem tetsző háromszög alakúak is, de nem tudom, az kis mellhez előnyös-e, mert végülis rámutat a "hiányosságra". Toposat nem szeretnék, 18 éves vagyok.
2008. jún. 26. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen szivacsos félét ne vegyél, mert az nagyon gáz tud lenni, amikor pl úgy ülsz vagy valami, hogy eláll a kosár és nincs alatta semmi, át lehet látni, szerintem annál sokkal jobb a sima háromszöges. Egyébként meg lehet hogy csak te gondolod kicsinek a melled. Szerintem a háromszöges az jó, jobb mint a toppos és a kis mell is lehet szép, az se túl mutatós ha óriási lógós mellei vannak valakinek.
2008. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én épp ezért nem akarok szivacsosat venni, jó lesz a sima háromszöges. A mellem tényleg kicsi, egy átlagos 14-15 éveséhez hasonlítanám, de nem akarom, hogy ebből az jöjjön le, hogy nekem ez a legnagyobb problémám a nap 24 órájában, mert nem, elfogadtam. Csak nem akarok hülyén kinézni :)
2008. jún. 26. 15:55
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
A kosaras még kisebbnek mutatja. Én jártam így, barátom be is szólt. De a háromszög az jó, nekem bevált.
2008. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek is kicsi a melle, először háromszögest vett de annyira laposnak találta magát benne hogy vett egy olyan szivacsosat helyette, ha egyenesen ül benne akkor nincs vele gond, de ha lehajol már bele lehet látni:D
2008. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már láttam háromszöges szivacsosat is.Szerintem az a tuti.
2008. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
nekem tavaly háromszöges szivacsos volt, és a szivacs olyan könnyen el tud csúszkálni, hogy a szivacs feltűnőbb mint maga a cici.. Nekem most kosaras van, egyébként meg egyáltalán nem néz ki kisebbnek! Amúgy még a színnel, illetve mintával optikailag tudsz csalni egy kicsit. Mintás, és világos színű legyen. Remélem találsz valami csini fürdőrucit:))
2008. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Jó a háromszöges-szivacsos! Nekem nem csúszik el! Márkátóll is függ..
2008. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is szivacsos 3szöges van .imádom, és nemcsúszik a szivacs sehova.Ne merev szivacsosat vegyél ami előre formatervezett,(az olyan madonna filinges) hanem puhát, és az szépen idomul majd a ciciformádhoz.
2008. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Végül háromszög alakú szivacsosat vettem, nem is olyan rossz, hamarosan "élesben" is kipróbálhatom! :)
2008. jún. 27. 17:27
 10/14 anonim válasza:
100%
én eddig mindig szivacsosat vettem, mert nekem is pici a cicim, de ha lefeküdtem benne nagyon elállt és nagyon kényelmetlen is volt nekem. Mostmár elfogadtam hogy kicsik. Én sima 3szögeset vettem, és szerintem klassz és nem utolsó sorban kényelmes.
2008. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!