Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek tetszenek ezek a...

Fiúk nektek tetszenek ezek a cipők?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2013. júl. 19. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem. De nem is ilyen a stílusom. Férfiasabban szeretek öltözködni.
2013. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen cipőket szoktam hordani de nem ilyen színes színűekben hanem általában fekete és fehér vagy szürke van benne valamennyi. Nekem úgy jobban tetszenek mint az ilyen nagyon feltűnőek de magáról ezekről a cipő fajtákról csak jót tudok mondani. Egy ugyan olyanom van egyébként mint a felső képen csak feketében fehér mintával.
2013. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem, én magasított szárúakat és a "deszkás" cipőket szeretem, jól néznek ki, kényelmesek, ki-be ugrálok belőle könnyen és divatos is.

ezeket a cipőket komolyabb embereken tudom elképzelni

17f

2013. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek tartósak?
2013. júl. 20. 07:22
 5/9 anonim válasza:
[link] szerintem egy fiúnak/férfinek ilyen cipőket kell hordania. vagy még lehet jókat kapni a zaraban is. 14f
2013. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5

Biztosan jól fog kinézni ha egy kicsit sportosabban öltözik fel. Nem mindenhova kell kinyalni magát annyira az embernek azért, néha lehet sportosabban is öltözni.

2013. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
23:50 te olyan cipőket hordasz?
2013. júl. 21. 05:59
 8/9 anonim válasza:

jaja, imádom őket :-D

a családban nálunk mindenki ilyet hord, és akiket ismerek, ők is. illetve rajongok vivienne westwood cipőiért is. egy kicsit polgárpukkasztó :DD [link]

2013. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Katasztrófa, hogy lehet mán ilyet egyáltalán kigyártani, fuuuj !!!
2013. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!