Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhát vegyem fel?

Melyik ruhát vegyem fel?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb bulira megyünk el,ami szabadtéri,homokos-füves hely,többnyire 15-20 körüli emberekkel. A kérdésem,hogy melyik lenne praktikusabb,vagy más szempontból kihívóbb öltözet.

Az egyik lehetőség,hogy egy térdig érő,nyakbankötős ruhában megyek egy saruval. A baj,hogy abban tuti nagyon piszkos lenne a lábam pár óra alatt. A ruha kb. ilyen,csak ugye térdig ér: [link]

A másik változat,hogy tornacsuka,rövid farmer,csillogós felső.De az meg annyira snassz,és a többi lány közt észre sem vesznek.


16/L



2013. júl. 18. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Amelyikben jobban érzed magad.

A farmeres változat talán jobb döntés, mivel a szúnyogok eléggé élénkek mostanában.

2013. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a farmer + feltűnő felső, és saru (vagy tornacipő ahogy írtad).

Jó szórakozást!

2013. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ÉN is a farmeros megoldást választanám, szerintem egyáltalán nem snassz :)
2013. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tuti a nyakbakötős rucit venném fel. Ha minden lány farmerban megy,akkor meg pláne nem mennék én is abban. Meg hát nyár van,majd ősszel hordhatsz eleget farmert. Egy szép bolerót vigyél,ha hűvösebb lenne.
2013. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy majdnem az összes lány ki lesz csípve,fullos rucik,mellkidobás,erős smink. De végül a rövid farmer mellett döntöttem,meg egy feltűnő pólót keresek a szekrényemben :D Köszönöm a válaszokat,zöldpacsik mentek.
2013. júl. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!