Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapok ilyen összeállítást?

Hol kapok ilyen összeállítást?

Figyelt kérdés

Pár lányon láttam ilyet. Ezek milyen ruhadarabok? Az fürdőruha ott alul? Meg hol lehet venni ennyire kivágott sima trikót? Már nagyon sok helyen néztem, de alig találok kivágottakat, nem hogy ennyire kivágottat.

[link]



2013. júl. 17. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
a fürdőruha h&m-es.ennyit tudtam segíteni
2013. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a feher egy new yorkeres bikinifelso es azt hiszem,hogy ilyen trikot is ott lehet kapni.:-)
2013. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

a masodik kepen ilyen van a csajon csak az kek.kekben es feherben lehet kapni nalunk is.

2013. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! :) És amúgy rendesen tartja a melleket?
2013. júl. 18. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
En multkor probaltam egyet az nagyon nem tetszett.Lehet,hogy a merettel volt gond de ugy neztek ki benne a melleim mint ket lufi.Egyebkent pantnelkuli furdoruham van(mas fazonu) es azzal semmi baj,tart rendesen.:)
2013. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma néztem a New Yorkert és nem találtam ilyet. :(
2013. júl. 20. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyikbe voltal?en vorosmartyn lattam..
2013. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én szegedi vagyok és Árkádban voltam, de nem találtam, sőt eléggé kivannak válogatva már és máshol se nagyon találtam hasonló fazont. :(
2013. júl. 20. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!