Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feher horgolt kardigan (ujja...

Feher horgolt kardigan (ujja felhajtva), pirosas trikó (top), fekete cicagatya nagyon gaz egy 13 eves lanynak? :/

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cicanadrágot csak akkor, ha a felső eltakarja a fenekedet!
2013. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eltakarja a kardigan :D de szerintetek nem oreges a kardigan?:/
2013. júl. 8. 21:31
 3/7 A kérdező kommentje:
vagyis hat teljesen nem takarja el, de nem latszik ki az egesz :D
2013. júl. 8. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyáron ? Grat !!! :D És igen gááz
2013. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj istenem, szerinted nyaron akarom hordani?! de hogyha nyaron is hordanam, honnan tudod, hogy mondjuk nem-e Angliában lakom, ahol hűvösebb az idő? ne okoskodj már
2013. júl. 9. 00:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy látnánk, elég nehéz megmondani.

De nekem így leírás alapján egy 40-es boltosnő jut eszembe, szóval így elég gáz. :D Ettől függetlenül a valóságban lehet jó is.

Viszont ha a cicanadrág mindenhogy ízléstelen és közönséges, ha nem takarja a feneked, arra vigyázz.

2013. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek kardigán amúgy én nem nagyon vagyok oda se a cicanadrágért se az ilyen kötött-horgolt cuccokért de ma már vagy harmadszorra írom le egy ilyen kérdésen ,hogy az számít ,hogy neked tetszik-e és ,hogy jól érzed-e magad benne :)
2013. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!