Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak női bakancsok acélbetét...

Vannak női bakancsok acélbetéttel?

Figyelt kérdés

Magasabb sarkú dologra gondoltam.. nem az a nagyon magas de kicsit nőiesebb kialakítású acélbetétes bakancsot keresek. Család rühelli az acélbetétes bakancsokat bár én imádom őket és már jópár éve akarok. Ha valamivel "csinosabb" kiadást találnék lehet nem szállnának rám... ötlet?

köszi a válaszokat!


2013. júl. 6. 22:08
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy ha nem magassarkú ne legyen olyan bumszli az orra. ha nincs ilyesfélefajta akkor veszek egy simát és majd beletörődnek
2013. júl. 6. 22:12
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fuh :D na a kettő közt :D :D :D mert tűsarkúban még a ballagásomon is elestem :D a másikban apám haza se engedne xDD
2013. júl. 6. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmm.. csábító :D
2013. júl. 6. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik webshopban láttam hagyományos acélbetétest magassarkúban, csak nem emlékszem, hogy melyik oldalon.
2013. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aaaha köszi szépen :D kicsit visszafogottabbat keresek az az igazság... elég konzervatív a família.. azt akarják minél nőiesebb legyek. ez mind oké, csak folyton bekostolnak..
2013. júl. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!