Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a neve az ilyen hátizsákokn...

Mi a neve az ilyen hátizsákoknak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan hátizsákra gondolok, ami vastag vászonanyagból van, zöld, és rockerek meg hasonló figurák járnak vele. ( nekem speciel suliba kéne) nem a málhazsákra gondolok, mert az ugyebár elég nagy...

2013. júl. 6. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szimatszatyor?
2013. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt már én is láttam... Sőt volt is a kezembe, de az sajnos túl kicsi a könyveknek. Egyéb ötlet valakinek?
2013. júl. 6. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy sima táskát. Miért fontos h ilyen legyen?
2013. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert nekem tetszik ez a stílus+az ilyen táskát frankón ki lehet dekorálni.
2013. júl. 6. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Rockerbolt.
2013. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nayal ***** válasza:
Az milyen táska? O.o
2013. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
málhából is van kisebb... nekem speciel egy olyan van, amibe pont beleférnek a könyvek... egyébként simán tudsz magadnak csinálni.. veszel egy négyzet alakú vászon anyagot és a szélein lyukakat vágsz. ezután összefogod a csúcsait,éleit, belefűzöl egy madzagot vagy vmi hasonlót, és összekötöd. a tetejére meg megkérsz vkit h varrjon egy kis darabot, amit rá tudsz hajtani a nyílás fölé.( esetleg tudsz rá csatot is rakni,akár egy régi övről) de sztem még jobb ha te varrod meg, mert ugye az a lényege,h olyan legyen ami neked tetszik, és sztem egyáltalán nem gáz, hogy a varrat nem egyenletes... sőt.. ja és a végén még a füleket is simán felvarrod.. ennyi.. remélem azért segítettem valamiben :) \m/
2013. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! : kösz, sokat segítettél :) egyébként van valami megkülönböztető neve a te málhazsákodnak, mint mondjuk egy normál málhazsáknak?
2013. júl. 7. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:
nincs :) kis vászon málhazsák.. de a sajátomat csak Tutyimutyinak hívom :)
2013. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, már találtam egyet, mostmár sínen vagyok. Köszönöm a válaszokat. :)
2013. júl. 7. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!