Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi történt a Converse cipőkkel...

Mi történt a Converse cipőkkel? Egy-két éve nagyon felkapott márka volt, most meg már szinte senki sem keresi?!

Figyelt kérdés

Egyrészt azért kérdezem, mert a boltokban már alig találni Converse tornacipőt. Maximum pár alapszínben (fekete, fehér, piros, kék) lehet kapni, ősszel és télen elvétve pár vastagabb stílusút is, és ennyi. Néhány éve még tömve voltak a boltok a létező összes színű és mintájú Converse cipőkkel.

Másrészt pedig azt vettem észre, hogy már egyre kevesebben hordják. (Ennek oka talán az is lehet, amit már írtam, hogy csak néhány alapszín van már csak.)

Talán a "divatnak" nevezett őrület az, ami miatt már nem sokan hordják?



2013. júl. 3. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

azért, mert a neten már tudsz venni kb 4000Ft-ért

Olyan mint az Ice Watch óra. Én még 30 ezerért vettem, de a neten 2500Ft-ért kapsz.

Gagyit csináltak a kis kínai emberkék belőle, sajnos...

2013. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Unalmas már a converse, újat nem mutat, ha felveszed nem dícsérik meg.. Most bejött a Nike airmax most tartja magát a piacon
2013. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen meleg van hozzá.

Aki Converset keres, tudja, hol kell venni, de inkább tavaszi-őszi viselet, én is akkor hordom főleg.

2013. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kiment a divatból, ennyi.

És az elméleted ott dől meg, hogy nem a kínálat generálja a dolgokat, épp fordítva, a kereslet a kínálatot. Ha kellene bárkinek is, akkor beszereznék az üzletek, mert el tudnák adni. Viszont mivel már nem kell a kutyának se, nem éri meg beraktározni, főleg az egyedibb fajtákat - nehezebb eladni és még drágábbak is általában.

2013. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most is sokan hordják még. Azt viszont el tudom képzelni, hogy a 2-3 évvel ezelőtti őrület mostanra kissé alábbhagyott (többek között a sok-sok pár ezer forintos hamisítvány miatt is). Értem én, hogy az eredeti 15-20 ezer között van, de akkor is ártott a márkának - persze, tudom, mit nem hamisítanak? Az elfogultak mindig is hordani fogják, de szerintem lesz még 1-2 "hattyúdala" a klasszikus Converse-eknek is. Egyébként netről (megbízható helyről persze) jópár ritkább (vagy "ritkább") darab is beszerezhető...
2013. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van fekete bőr és vászon monocrome, utóbbit egy hete vettem. playersroom-ban és más üzletekben lehet találni
2013. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most ez.komoly?:D megyek azz utcan minden 2.emberen converse van :D
2013. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!