Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami átverés ebben a cipőben?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon megörültem a hirdetésnek, rendesre nincs pénzem 20 ezerért, de ez postaköltséggel együtt 5 rugó lenne.

Merjek belevágni, eredeti, azt kapom amit rendelek?

Ha nem eredeti Converse, miből derülhet ki, hogy nem az? Szóval engem nem vagyon zavarna, csak ha így sétálok az utcán, vagy pl. suliban kibökik, hogy nem igazi?


Előre is köszönöm!



2013. júl. 1. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek török cipők, és a Törökök nagyon jól hamisítják a világmárkákat, szóval ne nagyo számís arra, hogy eredeti, de pontosan ugyanúgy nézhet ki!(feltéve a Török)

Törökországban vettem egy ilyet (a vászoncipő kiszakadt, és nem vittem másikat) kibítra és kb 2 hónap után (futni mentem) lejöttek a ringlik róla, és a logó az oldaláról leszakadt.

Ha nem hosszútávra szeretnél nyuggodtan vedd meg.

2013. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem török,hanem kinai


nem hinném,hogy kiszúrják,kivülről ugyanolyan,csak a belsejébe van más irva (azt meg ne mutasd meg,mondd hogy büdös)

2013. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Akkor akárhonnan is származik:


Kívülről nem látszik semmi rajta, olyan mint az eredeti? És akkor elvileg megéri megvennem?

2013. júl. 1. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:

én 2-t is pont innen rendeltem egy zöldet meg egy barnásszürkét és semmivel sem másabb mint a 20 ezresek csak van rajta egy kicsi R bető, de ez nem az utánzat jele (repeat), hanem vmi védett márka. nézz utána!!! amúgy nekem tök jó nem jön szét, vigyáztam rá!!

de ha már a vaterán nézelődsz,: converse monochrome :)) az is jó csak drágább!!!

nem hamisítvány!!!!!

2013. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól az eladótól aki ilyen értékeléseket kapott, én akkor sem rendelnék semmit, ha eredeti terméket árul. Nem szeretem a felesleges izgalmakat.
2013. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon könnyű kiszúrni, hogy eredeti-e vagy sem.. szerintem nagyon feltűnő, főleg az orrán látszik, meg a csillag se olyan, mint az eredeti.
2013. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!