Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz, ha nem öltözök ki...

Az gáz, ha nem öltözök ki évzáróra?

Figyelt kérdés
Csak egy sima farmer/ vagy ha meleg lesz barna térdnadrág, egy fehért topp és rá egy fehér ing. de nem ünneplő.
2013. jún. 27. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szegény vagy akkor nem.
2013. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szegény.:D

De most komolyan minek fekete nadrágocska meg szép fehér ingecske meg magassarkú, hogyha ez nem egy ünnepély ?

2013. jún. 27. 19:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg amúgy sem szeretek kiöltözni.
2013. jún. 27. 19:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nézd én sem voltam ünneplő párti, de én úgy oldottam meg, hogy fekete farmer és fekete balerina.

Felülre meg a matróz blúz.

2013. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy fehér blúz meg egy fekete szoknya minden lánynak kell legyen otthon, nem hiszem, hogy nem lehet "kibírni" 1,5 órát így. (Nem mintha hétköznap nem lehetne így felöltözni, de ebbe most ne menjünk bele.) Legalább erre a rövid időre csinos lehetnél, ha már máskor úgysem.

Én mindig vártam az évzárót, mert akkor végre nem a szokásos slampos öltözékben voltak a lányok, hanem csinosan fel voltak öltözve. Ez valahogy jó érzés volt.

22/f

2013. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1 db szoknyám sincsen. :D 1 sem.:D

és igen én erre büszke is vagyok. Mert nem kötelező, hogy egy lánynak legyen szoknyája és csinos legyen. de ebbe most ne menjünk bele.

2013. jún. 27. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Én tudtam, hogy ki kell mennem átvenni a könyvet, meg pár díjat, de így is csak egy fekete magassarkú, sötétkék farmernadrág + fehér ing volt rajtam.

Nem mondanám, hogy tipikusan ünneplő szerelés, de azért elegáns volt.

Ilyesmi stílusban:

[link]


De az én iskolámban ezt kijelentették, hogy elég farmerban menni... Csak azért fehér ing legyen.


De őszintén szólva, én fekete rakottszoknyában akartam megjelenni. Ilyesmiben:

[link]

Csak az idő megakadályozta ezt, túl hideg volt...


Tudom, hogy jövőre, a gimiben majd kötelező lesz a matrózblúz + a szoknya... És ez van, úgy fogok menni. :D Majd úgy fogok kinézni, mint egy japán iskoláslány, de ha ők azt mondják, akkor az lesz.

Irritál, amikor a tinilányok/tinifiúk elkezdenek lázadni. :D Felesleges a nagy dráma.

Azt mondják menj úgy, hát menj úgy... Nem leszel attól különlegesebb, hogy megtagadod a szabályokat, vagy az illemdolgokat. 15/l

2013. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy miben ballagtál, ha nincs szoknyád?!


És erre ne legyél büszke! Max. mondd azt, hogy téged nem zavar, de nincs mire büszkélkedned... ;)

Nekem meg rengeteg szoknyám van, imádom őket. Szinte gyakrabban viselek azt, mint nadrágot.

Legyek erre büszke?

Hát nem... Nekem tetszik, hát hordom. Ha neked nem tetszik, hát ne hordjad. Ettől se te, se én nem leszünk egyedibbek, mások.

Ez olyan, minthogy nekem nincs sárga ruhadarabom, mert utálom. Legyek rá büszke?


1 szoknya igenis kötelező ruhadarab + a fehér ing is. Ez illem. Ennyi.

2013. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erre ne legyél büszke sztem. Az egyéniséged egy dolog. De az, hogy nem vagy képes 1,5 órát kibírni olyan szerelésben, amiben ILLIK elmenni egy évzáróra, és te ezzel kérkedsz, az igenis a lelki szegénységi bizonyítványod. Képzeld, anno rühelltem a matrózblúzt, amit kellett viselnünk, meg a fekete-fehér kontrasztot egyéb színek nélkül. De tisztában voltam annyira az illemmel, hogy felvettem, és nem erre vertem magam meg tettem az agyamat, hogy hú, én vagyok a nagy lázadó. Képzeld, lesz az életedben még sok ilyen alkalom, amikor nem azt kell tenned, ami neked tetszik, hanem azt, amit illik. Jólnevelt ember tudja, hogy ilyenkor mit kell tenni, a magadfajta meg nem... vagyis tudja, csak letojja, mert azt hiszi, hogy mekkora király.
2013. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért mert nem fogok 1,5 órát álldogálni cuki kis szoknyában meg magassarkúban egyből ez a szegénységi bizonyítványom...érdekes megközelítése a dolgoknak.

Ez nem lázadás szimpla utálat. utálom a szoknyákat, azt ha ki kell öltözni.. belőlem ez hiányzik..fiús vagyok NEM lányos.

2013. jún. 28. 04:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!