Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teszveszen és Vaterán mennyire...

Teszveszen és Vaterán mennyire kelendőek a ruhák?

Figyelt kérdés
Rengeteg használt ruhám van, és szeretném eladni őket, ezeken az oldalakon érdemes hirdetni? Kell valamit adózni utána?

2013. jún. 25. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
azt hiszem 600 000 ft felett neked kell adóznod. Plusz a vatera is felszámolja a feltöltési díjat, akkor is, ha nem sikerült eladnod a terméket, plusz az eladott termék utáni költséget. Nem nagy összeg amúgy. Én úgy vettem észre, hogy az 1 ft-os ruhák kelendőbbek, ha jól néznek ki,akkor meg pláne, az ilyen 2-3ezer ft-tól meghirdettek nem. Amúgy mi a méreted? :DDD
2013. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Az 1 ft-os ruha azt jelenti, hogy licitálnak rá, és amennyiért elmegy, annyiért adom? Amúgy M-es a méretem, szerencsére elég átlag méret, meg jó állapotúak viszonylag a ruhák, bár nem valami nagy márkák.
2013. jún. 25. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, 1 ft-ért feltöltöd, aztán megadsz egy licitlépcsőt, pl 150 ft-ot, akkor az első licit 151-re megy fel és így tovább, egyébként a licitáló megajánlhat egy nagyobb árat is. De be lehet állítani fix árat, pl 2000 ft-ot. Arra nem lehet licitálni, hanem csak megvásárolni, azonnal. De 1 ft-ért csak akkor töltsd fel, ha nem sajnálod, hogy elmegy potom pénzért :-)
2013. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk én egy forintért nem akarom eladni, de látom, hogy már nem licitál rá senki ennél többért, akkor leszedhetem, vagy ez hogy van? Vagy olyat lehet, hogy beállítom minimum összegnek az 500 ft-ot, és licilépcsőnek 100-at?
2013. jún. 25. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott van a jófogás,grando,apród,expressz.
2013. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, igen, de amúgy mint utolsó kommentelő mondta, ott van az apród, stb. azok teljesen ingyenesek. :)
2013. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!