Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágot húzzak amin a...

Milyen nadrágot húzzak amin a csípős hideg szél nem fúj át?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
bármilyet, és vegyél alá harisnyát
2009. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, csak pasiknak ez nem ennyire evidens...
2009. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen figyeld hogy milyen vastag az anyag, keményebb sűrűbb szöveten tuti nem fúj át, de ezt te is érzed ha megtapintod az anyagot. Bár ebből most nem tudom hogy fiú vagy e vagy lány, de a harisnya is igen hasznos.
2009. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg hasznos tud lenni ilyen hidegben a harisnya. Nem csak a lányok, hanem a fiúk is sokszor vesznek fel. Próbáld ki te is!
2009. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagy ha fiú vagy vegyél alá cicanadrágot:).Még mindig nem olyan égő mint egy harisnya:)
2010. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúknak sem égő a nejlonharisnya, sőt. Én mindig hordok hidegben a nadrág alatt. :) Nekem nagyon bevált, sokkal kényelmesebb, mint a jégeralsó, amit utálok, mert gyűrődik, meg nyom.
2015. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!