Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, hogy idősebbnek...

Mit csináljak, hogy idősebbnek látszódjak? Fontos!

Figyelt kérdés
Milyen ruhába járjak? Milyen smink? Milyen cipő? Légyszi linkeljetek képet is! Ruha, smink és cipőn kívül még hogyan tűnhetnék idősebbnek?

2013. jún. 17. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:

hát elegánsabb ruhákba... ( nem kosztümre gondolok meg ingekre) hanem csinos nőies felnőttes rucokba... szép smink, hajadat is valami szép nőiesre csináld, cipő magas sarku vagy valami egyszerübb nem tornacipő meg nem mintás cipő...

igy azért érettebnek fogsz tünni.. :)

2013. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erős(fekete)szemceruzával markánsítsd a vonásaidat,hordj magassarkút ne converse cipőt,esetleg műköröm is belefér
2013. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzőek írták.

De majd idősen azt szeretnéd, hogy fiatalabbnak nézz ki. :D

2013. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mért akarsz idősebbnek látszani? Hány éves vagy? És hány évet akarsz magadon öregteni?

Nem mindegy, hogy miért kell öregebbnek látszanod

2013. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
converse cipőm van :D, de magassarkuba nem járhatok suliba ,15 éves vagyok 2-3 évvel akarok idősebbnek látszódni
2013. jún. 18. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:

elegáns balerina cipők akkor, miniszoknyák, blézerek. Kiegészítők, fekete szemceruza, szivacsos melltartó. Ha van rá lehetőséged, akkor hordj rúzst, pl. tűzpirosat. Persze ezzel vigyázni kell, mert nagyon a visszájára sülhet el, szóval inkább pirosasabb árnyalatú, ámde természetes rúzsokat tudok ajánlani. Csak vigyázz, hogy tartósak legyenek. Pirosító? Csak azzal is vigyázni kell, hogy ne ess át a ló túloldalára, mert akkor meg úgy nézel ki, mint egy 4 éves, aki rátalált anyuci sminkes dobozára. Szépen ápolt körmök. Nem rikító, egyszínűekre gondolok, hanem valami világosabb/natúrabb színű, esetleg francia manikűrre. Ha van rá pénzed, akkor csináltathatsz műkörmöt is. Felejtsd el a farmernadrág-converse duót. Nem tudom, hogy hány, illetve milyen színűek/fazonúak a Converseid, de max csak alapszínűeket hordj. Kiegészítők, nagyobb nyakláncok. Kiengedett haj.

Mindenesetre a kulcsszó az elegancia!

Nézz körül, és meríts ihletet:

[link]


Különösen ezt ajánlom a figyelemedbe: [link]


Hordj minél több szoknyát és ruhát, persze azokból is az elegánsabbakat.

például ezek mind nagyon szépek: [link] ,

de ha beszerzel egy ilyen fazonú szoknyát: [link] , akkor azt nagyon sok mindenhez tudod hordani, és szerintem igencsak idősít, általában a 16-18 évesek hordanak ilyeneket. (Én anno a H&M-ben vettem egy egyszerű feketét 1990-ért..)

17/L

2013. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Itt akadnak jó hajak.. [link]

Facen van egy oldal, dressed to kill a neve, szerintem kifejezetten jó. Találsz itt hajat, ruhát, cipőt,stb.

Ha műkörmöt is szeretnél, akkor maradj a franciánál.

2013. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!