Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert all rajtam igy a peplum...

Miert all rajtam igy a peplum felso?

Figyelt kérdés
Most vettem, es oldalrol nezve olyan, mintha nagy hasam lenne, pedig nem is. Mit tegyek, hogy ne tunjon igy?
2013. jún. 17. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] valahogy igy all rajtam is; most hogy vegyem fel?
2013. jún. 17. 18:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Előnytelen a szabása,miért vetted meg ha nem tetszik?:D
2013. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tetszik, de unom mar, hogyha itt felteszek egy kerdest mindig kapok vissza ra egy MIERTes kerdest! Mar tok mindegy, hogy miert vettem meg, megvan.
2013. jún. 17. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek mindenkin úgy állnak, mintha nagy hasuk lenne.
2013. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A top tetszik, es a interneten rendeltem, igy nem tudtam felprobalni. MAs kerdes?
2013. jún. 17. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából semmit nem tudsz tenni , ha egy szabás nem áll jól azt nem kell hordani, sajnos tényleg nem tudsz vele mi kezdeni.

Meg szerintem ez a peplumos dolog senkinek nem áll jól, vagy ha igen inkább a teltebbeknek, mondjuk annak se mindig.

(nekem igazán nem is tetszik)


Na de most nem az én véleményem számít... ! :) Ha neked tetszik vedd fel. Amúgy amit linkeltél képet szerintem azon a csajnak nem csinál hasat, helyesebben láttam már sokkal előnytelenebb képet is.


Esetleg ha picit a peplum részből bevetetsz hogy ne legyen ennyire kiálló akkor talán az segítség lehet, de nem biztos.


Azért remélem segíttettem! :)

2013. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert ennek ilyen a szabása nyuszifül
2013. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a leggebébb csajon is így állna, mert ilyen a szabása. Ha nem tetszik akkor add el facebookon vagy vaterán.
2013. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!