Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MElyikben érdemes ezek közül...

MElyikben érdemes ezek közül színházba mennem?

Figyelt kérdés

Az ünneplőn kívül nincsenek olyan ruháim, amik kifejezetten ünnepélyesebbek, de nem ünneplők.

Ma színházba megyek az osztályommal. Arra gondoltam,hogy ezek közül válogatok:

1.) Fekete topánka, fekete szoknya, fekete féloldalas felső

2.) Fekete topánka, fekete szoknya, fehér blúz, lila fűző)ez nekem túl ünnepi)

3.) fekete cicanadrág, fekete topánka, és egy fekete felső

Az a gond, hogy felülre nincs ötletem, mit vehetnék fel, mert nincs olyan felsőm. Ünneplőben kényelmetlenül érzem magam.:( Linkelnétek felsőket, hogy mik azok, amik még megengedhetőek színházba?:/ Előre is köszönöm!


2013. jún. 12. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül inkább az elsőt vedd fel, bár így kép nélkül nehéz megmondani. Viszont cicanadrágban eszedbe ne jusson színházba menni...
2013. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az első összeállításban mennék.

Nincs otthon fehér vagy drapp/barna nadrágod? Az is jó lenne színházba, nemcsak a fekete.

Ja, meg hát a színes felsők is. A féloldalasak jók. Vagy vegyél olyan felsőt, ami csipkés, vagy aminek a hátán van kivágása. Egy szép ingben is mehetnél.

2013. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben! Tudom, hogy nehéz kép nélkül.:(

A cicanadrág azért futott át az agyamon, mert abban még szépnek érzem magamat. Egy ünneplőbe néha nagyon kínosan érzem magam.

Köszönöm! Remélem, nem leszek túl hétköznapi viseletben.

2013. jún. 12. 16:44
 4/4 A kérdező kommentje:

Második válaszoló! Fehér nadrágom van, de az nagyon olyan farmeres hatású. Mármint eléggé "utcai" viselet inkább.

Színes felsőim is vannak, de egy se olyan, amibe elmennék színházba.:(

Ingem egy fekete piros kockás van, de olyanba se szívesen megyek, mert nem elegáns.

2013. jún. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!