Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ha egy fiú táskával...

Nagyon gáz ha egy fiú táskával jár?

Figyelt kérdés
Nincs nálam sok dolog, csak a szokásos: telefon, pénztárca, zsepi, lakáskulcs. De nagyon nem szeretek a zsebembe pakolni, ezért vagy egy övtáska vagy egy kis válltáska nálam szokott lenni. Nagyon ciki?
2013. jún. 11. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez pasikra nem nagyon jellemző, én személy szerint utálok táskával menni, legyen szatyor, ővtáska, vagy válltáska vagy hátitáska, ha nem muszáj sosem viszek magammal táskát.

Én jobban szeretek a zsebembe pakolni mert kisebb az esélye hogy onnan kilopják és igaz hogy kicsit feszűl a combomnál de én direkt választok részen bő nadrágot, és nagy mély zsebűt hogy minden elférjen, pénztárca, okmányok, telefon, lakás, vagy kocsi kulcs, meg ha plussz kisebb dolgot viszek akkor még az. Ott mindig érzem ha bennevan és nyomja így tudom hogy mikor tűnik el és mikor nem és érzem ha turkálnának benne mert egyszer így buktattam le egy zsebtolvajt, elkapta akezét és ordítottam az őröknek balhét csináltam, levertem neki egyet még pluszba, igaz hogy engem is bevittek de elmondtam mi volt, a kamera látott mindent így megúsztam a srácot meg előzetesbe tették mert más ügye is volt már állítólag. Ha táska lett volna nálam vagy lekapják rólam vagy észrevétlenül kiemeltek volna belőle pár dolgot amit nem akartam volna. Én jobbam megbízom a zsebemben, meg ha hívásom van és nagy a zaj akkor igaz hogy nem hallom de érzem ha rezeg.

Szóval ez nem ciki, csak szerintem praktikusabb a zsebbe pakolni.

2013. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) nagyon sok igazság van ebben csak az a baj hogy engem idegesít ha sok minden van a zsebemben. De köszönöm a tanácsokat:)
2013. jún. 11. 22:58
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
hát figyi, szerintem nem ciki, de engem idegesítene, ha a pasim táskával járna, tényleg rakd inkább a zsebedbe, én hiába lány vagyok, ha tehetem akkor inkább a zsebembe pakolok(ha esetleg olyan helyre megyek), szóval szerintem inkább maradj a zsebnél. de amúgy hány éves vagy? mert ha mondjuk 40-en felül vagy, akkor nyugodtan horhatsz, de nem hiszem, hogy több lennél 40-nél. de ha 16-25 éves vagy, akkor semmiképp se hordj táskát, most így bele gondolva, mégis csak gáz.
2013. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, de az övtáska nekem nem tetszik. :D

Kicsi oldaltáska lenne megfelelő.

2013. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz:) engem nem zavar, ha egy pasi táskával jár) 23N
2013. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem az egyáltalán.
2013. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Rengeteg pasi jár oldaltáskával. Van sportos, van elegánsabb, kisebb-nagyobb. Dehogy ciki!
2013. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem!

Én szinte mindig mindenhova táskával, oldaltáskával járok. Nekem is kb ennyi cuccom van, de nem férne el a zsebeimben. Vagy ha igen elég hülyén néznék ki teljesen kitömött zsebekkel.

Arról nem is beszélve, hogy mondjuk egy tömött metrón, buszon könnyebben ki is lopják.

2013. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki.. Én hordok magamnál fiú létemre telefont,pénztárcát,parfümöt,fésűt,tükröt.És kézitáskám van mégse vagyok homo:)
2013. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy kis oldaltáska egyáltalán nem gáz!


26/N

2013. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!