Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 52-es méretű női ruhát hol...

52-es méretű női ruhát hol szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés
Magyarországon alig lehet normális áron megfelelő 52-es méretű ruházatot kapni. Nézem a német WEB oldalakat, rengeteget tudnék választani, de ők csak Németországon belül szállítanak, külföldre általában nem. Érdekelne, ki hol vesz Budapesten normális, nem túlzottan drága, könnyen kezelhető és szép, praktikus női ruhát 52-es méretben?

2013. jún. 10. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Én inkább lefogynék :( mondjuk le is fogytam, így elég most a 36-os is.


Varrass. Akkor olyan lesz, amilyenre szükséged van szerintem.

2013. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

biztos lefogyna, ha tudna, de nem ez volt a kérdése!


tudtommal C&A-ban vannak ilyen mérteben is rucik, és jó árban is lehet kifogni szép darabokat.

2013. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kecskemét Alföld Áruház, Női konfekció, nagyon figyelnek ,hogy sok ilyen méret legyen és nem is túl drágán, sok a magyar , illetve lengyel beszállító, ezeket általában itthon is varrják.
2013. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a Kikben vannak egész jó áron,anyám szokott ott magára venneruhákat
2013. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat is, a KIK-ben már én is vettem egy-két ruhadarabot, általában az Ulla Popkenben veszek valamit leértékeléskor. A C&A-ban is vásároltam már. Olyan bolt, ahol egész biztos vannak szép, igényes ruhadarabok nagyobb méretben, csak nagyon kevés van, ahogy látom, Németországban van bőven választék, csak hát nem lehet tőlük külföldre rendelni.

Sajnos, Kecskeméten ritkán járok, nem ismerem az ottani választékot.

Felhívom a kereskedők figyelmét is, hogy a 48-54-es méret hiánycikk a női divatban. Addig is, amíg lefogyunk, kellene valami normális ruhát hordanunk.

Ha valaki akar nyitni second hand boltot, nyithatna egyet, ahol kizárólag 46-os méreten felüli női ruhák kaphatók, egész biztos sikere lenne!

2013. jún. 11. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!