Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fesztiválra ruha? Szerintetek...

Fesztiválra ruha? Szerintetek milyenek a legmenőbb összeállítások, vagy a legpraktikusabbak? Nektek mi jön be, ti miben szoktatok járni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
:)
2013. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én vmi lazát vennék fel, ilyesmit:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Attól is függ, hogy milyen stílusú az a fesztivál :)

2013. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ment a zöld kéz!:)

konkrétan a VOLTról lenne szó!:)

de ezek nagyon tetszenek!

2013. jún. 7. 23:10
 4/11 A kérdező kommentje:
ha nem szeretem a tornacipőt és a nyári csizmákat van vmi alternatíva a zárt cipőre vagy tegyek le róla és nyugodjak bele és válasszam ki az egyiket?
2013. jún. 7. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:

az ilyet nem szereted? [link]

van még ilyen desert boot, sztem ilyet is választhatsz, ha az ilyen típusút szereted: [link]

2013. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ó, szerintem ehhez a másodikhoz hasonlót fogok választani, vagy egy oxfordot, remélem az is jó választás:)
2013. jún. 8. 09:23
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még várok ötleteket, de ezek nagyon tetszenek! De tudjátok minél több az inspiráció, annál jobb! Ti mentek esetleg fesztiválra? Miben fogtok nyomulni?:)
2013. jún. 9. 18:30
 9/11 anonim válasza:
szerintem tumblr.com-on vagy weheratit.com-on ha beírod, hogy festival arra is fog kidobni jókat! :)
2013. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
előző vagyok még: egyébként én is ezeket keresgélem, mert nekem is első fesztiválom lesz idén :) annyit tudok, hogy nyitott cipőben nem szabad menni, és szoknyában. illetve a hűvös esti-hajnali időre nem árt, ha van nálad pulcsi. én egyébként a táskán gondolkozom még :/ mert elég sok cuccunk lesz és azzal nem túl kellemes táncolni. nem tudjátok, hogy ilyenkor a ruhatár mennyibe kerül?
2013. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!