Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg most ez a divat?...

Tényleg most ez a divat? ⇩többiii lent⇩

Figyelt kérdés

tényleg a papagáj öltözködés most a divat???ma pl. az egyik csak piros szoknyát és zöld harisnyát vett fel.kb.ilyen színűek voltak:szoknya: [link]

és ilyen volt a harisnyaa: [link]

szerintem ez elégg gáz:/



2013. jún. 3. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha jól érzi benne magát, nem tök mind1 neked?
2013. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem8 csak mindenkiii rajttaa röhögött://
2013. jún. 3. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Rohadt szánalmas :) Valaki kicsit is különbözik az átlagtól egyből röhögjük ki, mert az "gáz". Gratulálok.
2013. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dolli. ***** válasza:
88%
szerintem jól néz ki. Biztosan csak a tizenévesek röhögtek rajta, mindenki másnak van jobb dolga, mint sem másokon nevessen ;)
2013. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez az új divat, a color blocking: [link]

az már más kérdés, hogy ki tudja ezt jól alkalmazni a való életben. De sztem a röhögés nem egy piros szoknya-zöld harisnya párosításánál kezdődik.

2013. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj az ha valaki nem tömegcuccba öltözik. Meg most mindegy mi a divat, meg mi nem ,ha az illető jól érzi magát benne hát ,hogy vegye föl, nem kell ilyenért mást kiröhögni. Legalább ő föl mer venni olyat amit más nem !

:)

2013. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazatok van, de azért ez már túlzás amit ő művel....:/ de végülis az őő dolga nem az enyéém,csak szerintem nem így kellett volnaa öltözködnii,mert a szoknya szó szerint egy rongy volt....:// :|
2013. jún. 4. 18:40
 8/9 anonim válasza:
A Móricz Gimnáziumba jársz?
2013. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem:))
2013. jún. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!