Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti rendelnétek erről az...

Ti rendelnétek erről az oldalról? Www.Aliexpress.com/

Figyelt kérdés
ruhát szeretnék rendelni.. és nagyonszép ruhák vannak nagyon jío árba... de nem tudom h rendeljek -e .. ti mernétek??
2013. jún. 2. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Helyedbe en biztos nem mernek ilyen oldalrol rendelni! Sosem tudni kitol, honnan és MILYEN aru erkezik! Arrol nem is beszelve, hogy elutalod a penzt, es lehet hogy nem latod viszont! Remelem segitettem :-) !
2013. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom :) en is ugz gondolom h megveszem inkabb dragabban azt a ruhat vagy ha nem is azt akkor hasonlot vagy inkabb megvarratom de em fogom kocckáztatni meg amugy is rasszista vagyok a kínaiakkkal szemben -.- :)
2013. jún. 3. 18:34
 3/3 whiteng válasza:

Én többször rendeltem már innen! Eddig nem volt problémám!

Vettem már karórát, nyári papucsot, szandált, és smink palettát többet is! A ruháknál méretet kell jól megnézni!

2013. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!