Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Loptatok már ruhaüzletből?...

Loptatok már ruhaüzletből? Vagy trükköztetek valahogy hogy kevesebbet kelljen fizetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Eszembe sem jutna. Többre tartom magam annál, minthogy ilyen alantas dolgokat tegyek. Ha nincs pénzem valamire, nem veszem meg.
2013. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem még soha, és nem is célom. Meg szerintem nem éri meg azért kockáztatni bármilyen jó ruháért is hogy utána meg lebukjak...
2013. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
hát olyan volt, hogy volt egy tökjó gatya, neg egy másik gatyán egy öv, ráraktam és úgy fizettem...semmit nem szóltak érte :)
2013. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Nem volt nálam pénz, és ha lett is volna azt az árat másra kellett akkor költenem, így fogtam beraktam a gatyámba a pólót meg az övet befűztem a farmeromba a másik mellé így megspóroltam 8e ft-ot

Annyiból nem bántam meg, hogy az öv tönkrement 5hónap után, szar bőrutánzat volt


Volt olyan hogy lopásgátló műanyag dobozba volt a memóriakártya, olvasóval együtt adták, én meg egy félreeső zugban odavertem egy polchoz berepedt a doboz, kivettem belőle ami kellett, és bedugtam a zokniba őket

akkor zöldségestől is loptunk baráti körrel, friss gyümölcsöt ládástól, élelmiszer boltból sört, drágább italt is

Ezeket akkor csináltuk mikor kevés volt a pénzünk persze vettünk is valamit hogy ne legyen feltünő

2013. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Cigit,üres cd-t meg egyéb vonalkód nélküli dolgot lopkodtunk barátokkal lázadó kamasz időszakunkban.

Ruhából "csak" tangát loptam nem is emlékszem már 1-2db-ot talán,de az csak poén volt.

2013. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra!
2013. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ruhát akarok akkor dolgozok és megveszem a pénzből mint minden normális ember. A lopósok meg úgyis lebuknak egyszer.
2013. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De miért vannak a fülkékben eldobált árucimkék meg csipogók? Ha senki nem lop? Én már arra gondoltam lassan mindenki lop..
2013. jún. 1. 23:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm cipőt vett, az egyikről hiányzott a flekni. Az eladó srác rakott rá másikat, és még így is kevesebbet kellett fizetni, mint amennyibe került volt. Nem lopás, nem is trükközés, de jól járt.

Velem előfordult magassarkú vásárlásnál, hogy a 36-os cipő dobozába nem volt pluszba flekni, egy másikban meg volt, és kivettem. Ugyanolyan modell volt, szóval az enyémbe is kellett volna lennie, úgyhogy úgy döntöttem, elveszem. Szerintem ez nem lopás.

Viszont szembtanúja voltam egyszer, hogy egy nő kicserélte a magassarkú dobozát úgy, hogy a drágább cipőt belerakta egy olcsóbb dobozába. A kasszánál lévő csaj pedig -gondolom én- nem igazán volt tisztába, melyik cipőnek mi az ára, úgyhogy odaadta annyiért. Ez szeirntem nagy szemétség.

2013. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem loptam , nem is tervezem! De elég szánalmasnak tartom a lopó embereket. És most nem a nincstelen , hajléktalanokra vagy egyéb ilyenekre gondolok , hanem azokra akik "csak szórakozásból" lopnak. Eléggé gáz.
2013. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!