Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl vékony a lábam! Hol...

Túl vékony a lábam! Hol találnék rá feszülős nacit?

Figyelt kérdés
Unom már, hogy bármilyen nacit veszek, az nem feszül a lábamra.. főleg nem a vádlimnál.. tudnátok nekem linkelni extraszűk nacikat? Zarából vagy HandM stb..
2013. jún. 1. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és hány kg?
2013. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
16 leszek nyáron és 46 kg
2013. jún. 1. 19:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ha túl vékony a lábad, akkor miért akarsz feszülős nacit? Az csak a formás lányoknak áll jól, egy nagyon vékony lányon nevetséges.
2013. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fiú, vagy lány vagy?


New Yorkerben szoktam látni nagyon szűk feszülős skinny csőgatyákat fiúknak is lányoknak is, meg még a nagyobb kínaikba is érdemes benézni, mert ott is szoktak lenni jó gatyák. :)

2013. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hű, akkor nem lehet valami szép látvány! Szerintem inkább hanyagold a lábadra feszülős nadrágokat.
2013. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tanácsokra van szükségem, mert mindenképpen csőgatyát hordok csak, de hogy jobban megértsétek a problémámat, itt egy kép.

[link]

2013. jún. 1. 19:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Négyes: Ki az a férfiember aki feszülős nacit hord?! :D
2013. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is mindig ilyen problémával küzdöttem...és tudod mi lett a megoldás? az edzés és hozzá tömegnövelő étrend,most már mindenhol feszül a naci,ráadásul nem is a legkisebb méret kell..szóval ne nadrágot keress hanem a testalkatodon változtass..hosszú távon mindenképp ez éri meg jobban.
2013. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, de olyan az alkatom, hogy akármennyit eszek, nem hízok.. anyukámnak is ilyen volt, úgyhogy kérlek ne írjátok le még 20szor, hogy hízzak, mert nem az a kérdésem
2013. jún. 1. 20:48
 10/13 anonim ***** válasza:
De miért akarsz előnytelenül öltózkódni? Ezt nem értem és a többi válaszolo se sztem... Ám mindenhol árulnak xs.est ha az sem jó akkor gondolkozz!!ne hordj feszülős cuccokat!
2013. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!