Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek? (lent)

Mi a véleményetek? (lent)

Figyelt kérdés
....Arról hogy egy hatodikos 4-5 centis magassarkúba jár és egy kis smink is fent van az arcán? ez egy hetedikesnél gáz lenne? (a smink szemceruza esetleg szájfény)

2013. jún. 1. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz, a szemceruzád hanyagold, nem mindenkinek áll jól, sőt nagyon kevés embernek.. a szájfény mehet, egy kis alapozó és szempillaspirál :) ennyi bőven elég. Az meg hogy ki mibe jár, nem sok közöd van hozzá. a 4-5 centi pedig nem sok egy cipőbe, az viszont már kicsit nagyobb baj lenne ha 10 centis magassarkúba és p*csaszoknyába járna.
2013. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

NEM GÁÁÁÁZ????

12-13 éves KISKORÚAKRÓL beszélünk!!!!!!!!!!


ROHADTUL GÁZ!!!

2013. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
gáz, nem kéne mindennap abba járnod.
2013. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
szerinted 6. és 7. osztályba járó lány nem egykorú? ha 8.-ba fogsz menni, akkor meg már jön a miniszoknya meg a vakolat, csak mert 14 éves vagy? :D szakadok :DD:D
2013. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Láttam egy ilyen csajt, én kiakadtam rajta. Hiszen egy kislányról van szó, hova akar már nőiesedni?
2013. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Sokkal jobb, mintha tornacipőben járnál.

Szerintem inkább az, meg az állandó nőietlen farmerviselés a gáz! Legalább adsz magadra, nem úgy, mint a sok ízléstelen tömegp*csa.

2013. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát :) Nem rólam van szó csak véleményt kértem. Kíváncsi voltam kinek mi a gáz
2013. jún. 1. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
én akkor kezdtem el hordani ilyen cipőket:D de attól függetlenül rövid ruhákat nem hordtam és most sem hordok p*csalengető cuccokat. festeni sohasem festettem magamat csak szájfényt kentem fel. sok osztálytársamról már folyott le a fekete szemfesték, inkább jártam magas cipőkben mint, hogy televakoljam az arcomat. meg úgy alapból is nagyon pici vagyok és voltam ezért zavart hogy mindenki legalább másfél fejjel magasabb volt. viszont mikor ugyanilyen cipőket a 4.eseken látok az kicsit böki a szememet.
2013. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!