Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartjátok gáznak a geek...

Miért tartjátok gáznak a geek szemüveget?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
mert már szinte mindenki ilyet hord... ezzel már nem lehetsz egyedi, csak tömegtermék.
2013. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy az első mondta; tömegcikk lett.
2013. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ennyi erővel még egy jópár dolog gáz a mai világban!

Nekem például nagyon tetszik, most akarok beszerezni egyet! :)

2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy előítéletesnek fogtok tartani, de rajtam kívül még rengeteg ember gondolja azt, hogy elbutultok ettől a szemüvegtől. Szerintem semmi menő nincsen benne, olyan lányokon lehet látni ilyet, akik pózerkednek száj elé tartott kézzel és csücsörítenek. Ha közel érzed magad ehhez a viselkedéshez, akkor vedd csak meg.
2013. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem értem, a szemüveg arra való, hogy javítson a látásodon, ha szükséged van rá, egy stoplist se veszel fel utcára, ha nem focizol, csak azért mert tetszik. Hajlamosak az emberek megbélyegződni arról, amit viselnek, én ezt a szemüveget általában az ilyen magát nagyon művészinek gondoló lányokon látom.
2013. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is ilyen szemüvegem van, nem divat miatt, hanem azért, mert nekem alapból kell szemüveg. Ez pedig kiemeli, karakteressé teszi az arcom.

És egyáltalán nem 'butultam el' tőle. Nem pózerkedek és csücsörítek mint egy idióta. Egyszerűen csak hordom.

Nem értem, mi ezzel a probléma, szerintem nem kéne mindenkit egy kalap alá venni.

2013. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom feltétlenül gáznak. Például az utolsó válaszolóval egyet értek - kell neki szemüveg, ez pedig jól áll neki, illik az arcához. Teljesen korrekt.

Viszont amikor valaki sima üveg vagy műanyag lencsével parádézik, csak azért, mert tyűű de menő, azt nagyon gáznak tartom, egyszerűen azért, mert felesleges.

2013. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azt tartjuk gáznak, aki nem szemüveges, és mégis ezt hordja. aki pózerkedésből, divatból hordja, mert azt hiszi, menőbb lesz tőle, közbe pedig csak bugyuta feje lesz.
2013. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában lányokon látom, és iszonyat rosszul áll nekik mert túl nagy a fejükhöz képest a szemüveg. Inkább nevetségessé teszi őket, nem nőies, nem szép rajtuk. De mondjuk van az osztálytársamnak is ilyen, viszont ő férfi 30+ éves. Neki teljesen jól áll. Szóval nem a szemüveget tartom gáznak, hanem azt aki a divat miatt ilyet vesz, miközben nem is áll jól neki.
2013. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki leírta már, amit én is gondolok, nyilván nem azokra vonatkozott a válaszom, akik szükségből hordják a szemüveget és erre esett a választásuk, mert ez áll jól nekik, hanem a többi lányra, aki csak úgy felvesz egy műanyag lencsés/ablaküveg szemüveget..
2013. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!