Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel ehhez a számhoz?

Kicsimelcsi kérdése:

Mit vegyek fel ehhez a számhoz?

Figyelt kérdés

A suliba tehetségkutató lesz,és a barátnőmmel a szanditól a nyugi doki című számát fogjuk énekelni.

Találtam egy fekete fehét pöttyös ruhát egy nagy masnival az elején,szerintetek az jó lenne,vagy mit ajánlotok,esetleg valami kiegészítő,hajbavaló?



2013. máj. 20. 13:39
 1/5 anonim válasza:
100%

szerintem csinálj magadnak egy kontyot, és vegyél vagy készíts egy masnit, ami lehetőleg ugyan olyan színű legyen mint a ruhán a masni, és tűzd be a konty alá.

Ha nem tudsz masnit csinálni akkor itt egy link: [link]

2013. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a tippet :)

ilyen a ruha ha érdekel:

[link]

2013. máj. 20. 17:49
 3/5 anonim válasza:
ez, tök jó ruha biztos csinos leszel, a masni jól fog állni a hajadba, majd küldj a hajadról képet:)
2013. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen :))

Nem tudom felfogjam e,mert hosszú göndör vörös hajam van,és szeretem kiengedve hordani,de lehet hogy a legjobb ha felkontyozom :) Majd küldök fényképet természetesen :)

2013. máj. 20. 18:14
 5/5 anonim válasza:
rendbeeeen:)
2013. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!