Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a páwák és a...

Mi a különbség a páwák és a SWAG-ek között?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
hát nem az IQ szint.
2013. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem hordanak normális cuccokat.

Amúgy meg egyik nagyobb ratyi,mint a másik.

2013. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A páwák rohadt bunkók és fiúknál (páwa fiúk) megfigyelhető az "unikornis" haj és a ruházatuk is elég "menő". Pld van olyan páwa is akinek nyakig érő b*zis haja van. A páwák nagyon bunkók, beszólogatnak és nagyon irritálóak. Ezzel szmben a swagok rapper-hipsterek akik ruházatban kedvelik a fullcap-et és barátságosak. A swag-ok nem foglalkoznak a kritikákkal, nagy ívben lesz...ják azokat. Remélem segítettem :)
2013. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A SWAG a secret we are gay rövídétése szal nem sok a különbség
2013. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
régen tényleg azt jelentette (titokban melegek vagyunk), de már teljesen más, és igenis van különbség a kettő közt: )
2013. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A páwáknak oldalra fésült hajuk van, vagy felfele állított, nem hordanak sapkát mert akkor lelapulna a hajuk, jellemző a V nyaku puló, és a V nyaku kardigán, pulcsik stb. Csőgatya, avagy simulósabb fajta, magas szárú cipő, szürke, mustár, homok, barna, szines gatya a jellemző de a farmer is jólbevált kellék. Több fajtájuk létezik, az alaptól eltér a raj-páwa, szines, rikitó, ruháiról ismeretesek. Kedvelt szinek neonzöld, neon narancs, lila, kék stb. Legfőbb boltjaik: NewYorker, Garage store. Vannak az Elegánsosabb páwák, nem hordanak rikító ruhákat, hanem szürke, barna, mélyk ék, mély vörös, tompább szineket használják. Megfigyelhető a régi retro ruhák, pl V nyaku kötött pulcsi gombokkal. Farmer kabátok, farmer szinek használata. főb boltok.: Behrska, H&M, pull&bear.
2013. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kihagytad a legfontosabbakat a Yolokat


Különbség :


Páwák : Nem hordanak sapkát nagy haj mindenkit le néznek lódos melegítő


Swagek: sz.arnak rád csak magukkal törődnek és hülyék mint a s.egg


Yolok : normális jófej OKOS a legnagyobb páwák sztem és nem sz.arnke le mint az első 2 akit írtam mert azért ha egy öreg elesik előbb oda megyek segítteni neki mint egy Swages vagy egy sima páwa válaszommal remélem segítettem ha nem akkor sem baj legalább bővült eggyel a páwákról tudott infód Yolo

2015. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!