Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A táskának mindenképpen olyan...

A táskának mindenképpen olyan színűnek kell lennie mint a cipőnek?

Figyelt kérdés
Van egy fehér táskám, amit nem igen tudok kihasználni, mert többnyire fekete színű cipőim vannak, azokhoz meg nem merem hordani, mert úgy érzem, valahogy nem az igazi. Szerintetek is gáz, ha a táska és a cipő színe nem egyezik?
2013. máj. 12. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Amugy is most az elütő színek felvétele a divatos, és a fekete meg a fehér mindenhez megy 13L
2013. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most azt mondják hogy ha egyforma a cipőd és a táskád színe akkor az öregebbé tesz. Egy cikkben olvastam, hogy igaz vagy nem azt mindenki maga dönti el.

Az én általam hordott táska és cipő színe árnyalataiban szokott eltérni. Bár most tervezek beújítani egy teljesen mást színt és annyira tetszik hogy nem érdekel hogy nem olyan mint a cipőm színe :D

2013. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen! Ha egy rendőr meglátja az utcán, hogy nem egyezik a két szín, figyelmeztetés nélkül tarkón lő! Benne van az alaptörvényben!
2013. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Most már megnyugodtam! :)
2013. máj. 12. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd persze, minden táskámhoz veszek egy új cipőt, nem? Vagy mások hogyan csinálják? Csak pár színt hordanak, vagy mi? :)
2013. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha a ruháid-cipőd-táskád-kiegészítőid összhangban vannak egymással, senkit sem fog zavarni, ha más színű a táska és a cipő.
2013. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!