Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy lánynak összeér a combja, és olyan rövidnadrágot vesz fel, amiben látszik, hogy összeérnek?

Figyelt kérdés

#gáz #comb #rövinadrág
2013. máj. 10. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Igen
2013. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
miért lennne már gáz valamennyire mindenkinek összeér
2013. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem ér össze mindenkinek, nekem spec nem ér össze. De egyébként ez alkati kérdés is, ha csak az alkatod miatt ér össze, nem gáz szerintem, ha viszont azért, mert nagyon vastagok a combjaid, akkor szerintem ne hordj olyan nagyon rövid shortot, amiből kilátszik az "összeérő" rész:)
2013. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
egy átlag nőies nőnek (nem elhízottnak) összeér a combja. annak nem aki túl sovány. egy átlag nő meg azt vesz fel amit csak akar.
2013. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönööm a válaszokat! :D
2013. máj. 10. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok és nem ér össze, és utálom!! Nagyon örülnék, ha összeérne, úgyhogy szerintem ne aggódj emiatt, rajtam kívül biztos sokan szeretnének olyan lábakat :)
2013. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!