Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a Deichmann-ban visszaválto...

Ha a Deichmann-ban visszaváltottam egyszer a cipőmet már, akkor azzal a blokkal, amit rajta van, hogy "Reklamáció" visszacserélhetem az utánalévőt is?

Figyelt kérdés
Kezd az agyvizem felmenni a Deichmanntól, hogy ezeknél egy rendes cipőt sem lehet venni. Az összes tönkremegy legkésőbb 3 hónap múlva, de már nagyon idegesít. ennyire megéri ez még nekik, hogy ennyien visszaviszik?

2013. máj. 5. 09:52
 1/5 anonim válasza:
igen visszaviheted egyépként nálunk is ez volt a táél folyamán 3 cipőt vittünk vissza és nem azért mert nem vigyáztunk rá mert nálunk egy cipő legaláb 2 évet kibír
2013. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 évig folyamatosan vittük vissza a cipőket. Aztán inkább hagytuk, mert valóban egy hónap és csere.. am igeen visszaveszik, de hogy ez mért éri meg nekik azt én sem értem:)
2013. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

visszalehet vinni,de nem árt ha határozott vagy

pl:én visszavittem a cipőmet,3alkalom után elszakadt,mondták hogy javítható,amikor megkaptam 1hét után megint vihettem vissza,és akkor is közölték hogy ők javítani fogták,jó 5percet magyaráztam nekik hogy rendben van hogy meg lehet javítani,de se időm,se pénzem ahhoz hogy mindig hozzájuk rohangáljak a cipőért,és ha 2x szakadt3x is fog,nagy nehezen megértették,és hagyták hogy levásároljam az árát

2013. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Visszaviheted, igen.

Amúgy a Deichmann elég olcsó, ahhoz képest jók a cipők, és cserélik, ha gond van, szóval szerintem nem szólhatunk egy rossz szót sem...

(Persze tudom, hogy dühítő, mikor hamar tönkremegy az ember cipője, de ugye nem tízenezreket fizetünk érte...)

2013. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a világmárkák is,mint a Nike, ugyan úgy tönkremennek!
2013. máj. 5. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!