Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A baseball sapka gyerekes?

A baseball sapka gyerekes?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok és nyáron szeretnék baseball sapkát hordani. A stílusom sportos, szóval csak ez lenne jó. Nem túl gyerekes? Persze nem agyon mintázott sapkára kell gondolni, hanem egy szolídra.

Pláne nőktől kérdezem.


2013. máj. 1. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hordom néha, de annyira nem szeretem.

Ha nincs kedvem igényesebben felöltözni, elmegyek benne munkába is akár. Vagy bevásárolni is elmegyek benne. Ilyenkor felkapok hozzá egy Adidas szabadidőruhát, és gyorsan útnak tudok indulni. 5 perc és úton vagyok. Számomra erről szól a baseball sapka.

Ha igényesen/divatosan öltözöm, akkor ahhoz nem illik szerintem...

28/f

2013. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De amúgy gyerekesnek nem mondanám...(előző voltam)
2013. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

21 vagyok, rohadtul idegesít a nap, ha pirítja szemem.

Én is vettem. (Katonai szabásút.)

2013. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Mindkettőnek ment a pacsi. Főleg az első hozzászóló válasza volt kimerítő (szépen megfogalmaztad).


Akkor bátran viselem. Remélem a nőknek is bejön! Nem ám túl gyerekesnek találják.

2013. máj. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!