Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Polónyomtatás mekkora felbontá...

Polónyomtatás mekkora felbontás szükséges? + DPI?

Figyelt kérdés

Polót szeretnék nyomtatni, és nem tudom mekkora felbontás lenne hozzá elég és a DPI az mi lenne a képontsűrűség?

[link]

itt a Weboldal ?

És ezt a képet szeretném.

[link]

A weboldalon azt írták hogy 150 DPI Fotó szükséges hozzá ?

Ez a Kép Hány DPI-nek fellel meg ?



#kép #nyomtatás #minőség #marina & the diamonds
2013. ápr. 27. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez a saját devArt oldaladról van?
2013. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, a neten találtam.
2013. ápr. 27. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Jó, akkor esetleg regisztrálj az oldalra és kérdezd meg a készítőt, hogy használhatod e a képét erre a célra.


[link]


Ezek a képek nem azért vannak azon az oldalon, hogy bárki lenyúlhassa.

2013. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés Reggelek, de ha engedi ez a fotó jó lenne hozzá ? :P
2013. ápr. 27. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell a "művész" engedélye, mivel csak fan art, ergo nem az ő tulajdona. Ha ő maga akarná eladni a mintát, még perelhető is lenne az eredeti jogtulajdonosok által. Ezzel gyakorlatilag azt csinálsz amit akarsz, nyilván nem fog a jogtulaj megtalálni és lelőni az utcán. Engedélyre csak akkor lenne szükség, ha saját szellemi terméke lenne az illetőnek.


A kérdésre válaszolva pedig szerintem az oldalon érdeklődj, mindenhol más szükséges.

2013. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok; illetve akkor is illene engedélyt kérni, ha fan arton belül is önálló alkotás (rajz, festmény, miegymás), de ez egy háttérkép, nem saját alapanyagból, ez minden csak nem jogvédett műalkotás. A készítője annak tudatában tette fel, hogy szabadon felhasználható, a fan artra vonatkozó rész pedig benne van a DA szabályzatában.
2013. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

DPI=képpont per inch

Ennek a képnek a szélessége 150 DPI-s felbontásban egy A4-es lap szélességének durván 80-85%-a, szóval ha ez neked elég nagy minta egy pólóra, akkor elvileg alkalmas rá a kép.

2013. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ!!! :)
2013. ápr. 28. 00:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!