Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék GYÖNGYÖSÖN a...

Hol tudnék GYÖNGYÖSÖN a lehető legolcsóbban ruhákat venni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Eddig nem zavart,hogy nincs olyan sok új ruhám,de most bekerültem a középsuliba és az osztálytársaim többsége a héten 5nap 3-4különböző nadrágba vannak.Nekem egy hosszú nadrágom van,egy halász és egy térd.Ilyen időben max. harisnyával tudom azt hordani,de pl. tesis nap azt sem tudok felvenni mert az zavaró.Most vettem ugyan egy farmert de azt sem tudom még hordani,mert hosszú a szára le kell majd vágni.A felsőimre is ráférne az újítás.

Hol lenne érdemes szétnézni ahol olcsón tudnék ruhákat venni(nem turiban)?Az a baj,hogy ha bemegyek egy kínaiba ott is farmert 5.000Ft alatt nem találok:( Ez azért zavar,mert nem vagyunk túl gazdagok és ha veszek egy farmert 5-6.000Ft-ért akkor hónapokig(2-3) megint spórolni kell:(

Hol nézzek szét?Légyszíves bolt nevét(ha van) és az utcát is írjátok le!(:

Előre is köszi a válaszokat!


2009. szept. 26. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem a nagy áruház. ott szoktak leárazások lenni. szerintem a plázába semmiképp ne menjél. mert 4000-ért vettem egy gyatyát. tök jó mondjuk de sebaj. hát nemtudom sok bolt van még. vagy egy olyan bolt ahogy így lekell menni egy pici lépcsőn. vagy min nem tudom ismered -e ott is lehet jókat kapni 3000-ért max. nem kapsz 3000-en alul nagyon manapság :S szóval nézz körbe a városba én "ismerem" Gyöngyöst. szoktunk oda járni.
2009. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nemtudom mi a baj a turikkal,én imádom őket,pedig megtehetném,hogy "normál" boltban veszek ruhát
2009. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Volt egy időszak amikor a ruhatáram 70%-a turiból volt.Csinosak,olcsók voltak,csak egy idő után már nem érte meg,mert egyre rosszabb volt a minőségük..

2009. szept. 26. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:

uj boltot kell keresni aminek jobb a minősége


vagy neten vegyél,árak hasonlók

2009. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Melyik iskolába jársz?
2009. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
miért kérded??Te is gyöngyösi vagy?egyébként a keribe(:
2009. szept. 26. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:
szia én is Gyöngyösi vagyok, de én bejárok Egerbe! Na hát, szóval... Kenveloban is szoktak leárazások lenni, vagy van a Tesco mellett az Invázió nevű bolt... vannak nagyon ízléstelen darabok, de pl. bnőm 1400 ft-ért vett egy nagyon csinos kis őszi kabátot... egy sima egyszínű felső, aztán feldobhatod sálakkal is a szettjeidet... Akkor van a Tesco-ben a Cherrokee, ott is vannak olyan jók! Vagy A Guga-ban is vannak leárazások elég sokszor! Meg a Török ignáci turiban! Vagy az melletti boltban, az East-Side butikkal szemben egy olyan bolt, ahol most minden csak 3000ft! Nadrágok, felsők, táskák, stb! Remélem segítettem! puszi :)
2009. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hm:)

Utolsónak:

nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Hihetetlenül sokat segítettél;) azt hiszem holnap suli után szét is nézek a török ignácba meg ott a környékén:)

2009. szept. 27. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Hello, csak azért kérdeztem, mert én is gyöngyösi vagyok
2009. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia:D te nem keris vagy, de tudom ki :DDD
2009. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!