Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti nyáron szoktatok zoknit...

Ti nyáron szoktatok zoknit hordani? És nyáron milyen hamar büdösödik a zokni? A pamut zokni is szokott nyáron büdösödni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Cipőben egyértelmű, hogy zokniban mászkálok.
2013. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cipő alá természetesen veszek fel zoknit nyáron is, mert különben feltörné a lábam. Szandál alá nem viselek zoknit, mert a szandál épp arról szól, hogy szellőzik benne a lábam, ha meleg van.

Valamilyen mértékben minden zokni büdösödik, hiszen beleizzadsz, és a tested kipárolgása, vagyis az izzadtság az, ami büdös. A pamut zokni jobb nedvszívó, míg a műszálas, így egészségesebb viselet is.

Hogy milyen hamar büdösödik, az leginkább attól függ, hogy mennyire izzadsz. Sportolás közben értelemszerűen hamarabb, mintha csak egy légkondicionált helyiségben ücsörögsz.

2013. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 yuda ***** válasza:

Sokat nem tudok hozzáfűzni, inkább keveset. :D


Zárt cipő nem szellőzik. Ez evidens.


Ha bőr a cipő, az szintekkel jobb, mint a műanyag.


Még egy utolsó: vannak büdösebb lábú és kevésbé büdös lábú emberek. Tény, mert vannak. Máshogy izzadunk. Még az izzadásnak is más-más a szaga

Függhet genetikától és akkor semmit nem tehetsz ellene, vagy étkezéstől...vagy használsz lábhintőport, sprayt.

Tapasztalatból mondom, sokat segít.

2013. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem, szandálhoz, papucshoz ugye eleve nem, de van olyan nyárra való cipőm is, amit simán fel tudok venni zokni nélkül, egyáltalán nem lesz szaga. Mondjuk szerencsére én nem vagyok lábizzadós fajta.
2013. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!