Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Platótalpú magassarkút vettem,...

Platótalpú magassarkút vettem, de akárhányat próbáltam 37-38ast, szinte mindből kilépek ha járok benne, akárhogy is szorít. Valaki tapasztalta ezt?

Figyelt kérdés

ilyen a cipő: [link]

38-39es cipőket hordok, de ezekből a cipőkből a 38-as nagy, amit úgy kell érteni hogy a sarkánál "kilépek belőle". 37-esből nem lépek ki viszont az jobban szorít, van egy olyan félelmem h még fog tágulni és abból is úgy mond kilépek. Van erre valami praktika ha ne jöjjön ki belőle e lában ha járok? ballagásra lesz, azt a kis időt kibírom benne. köszi


2013. ápr. 19. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Magassarkúból szinte mindig kisebb kell, ez normális. Bár ha nagyon szorít akkor az sem jó, inkább vegyél más fajtát ami jó. Nem értem miért hiszi mindenki hogy ballagásra kötelező ilyesmit felvennie. A legtöbben még járni sem tudnak benne, csak nevetségesek lesznek.
2013. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én vendégként megyek, egyébként rengeteg magassarkú cipőm és mind kényelmes, jó benne járni. Igaz csak különösebb alkalmakra hordom őket. De ilyen típusú még nem volt, régóta tetszett, de nem gondoltam volna h ez lesz vele. Ha tágul valószínű még kényelmesebb lesz, meg hát szokni kell, és most fura mert dolgozni is laposba járok, meg úgy általában a hétköznapokban. Azt mondták tömjem ki az orrát, de hát az milyen meg akkor aztán tényleg nem férne le benne a lábam. Párszor majd felveszem itthon, hátha úgymond "betörik", csak nehogy annyira kitáguljon hogy ebből is "kilépjek" :) kíváncsi lettem volna másnál is volt-e ez a probléma ezzel a típusú cipővel :)
2013. ápr. 19. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nagyon tetszik a cipőd! :) Megtudnád mondani hol vetted?
2013. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hova való vagy, de én ezt miskolcon vettem.
2013. ápr. 25. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!