Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehetne csinálni, hogy ne...

Mit lehetne csinálni, hogy ne törje fel a cipő a sarkamat?

Figyelt kérdés

Előző nyáron vettem egy cipőt, de csak háromszor volt rajtam és minden alkalommal feltörte a sarkamat. Mivel itt a jó idő gondoltam felvenném, de valószínűleg megint csak feltörné. Ez a cipő lene az: [link]

Lehet vele kezdeni valamit?


2013. ápr. 17. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ragtapasz, leocoplast
2013. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

Miért hordasz olyan cipőt, ami ennyire sz.r?

Nekem soha nem töri fel, normális cipőket hordok.

2013. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél új cipőt! Amennyi ragtapasz, leucoplast-ot elhasználsz majd egy szezon alatt, vehetsz új cipőt is. Sajnos nem fogja megszokni a lábad, az én lábam is érzékeny, nagyon oda kell figyelnem milyen cipőt vegyek. Ezt tedd fel vaterára, vagy valahová, az árából vegyél egy új cipőt, aminek puha az anyaga hátul sarokrésznél.
2013. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
én ragtapaszozni szoktam, bár az lenne a legjobb, ha inkább feltörné a lábadat, mert akkor hozzászokik és később nem alakul ez ki. Nálam legalábbis mindig így volt :D
2013. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az első alkalommal majdnem mindig "véresre" törik a lábam a cipők, de ahogy az előttem lévő is mondta, majd előbb-utóbb betörik a cipőd. De ha nagyon fáj akkor ragtapaszt rá =)
2013. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erre több megoldás is van, próbáld végig őket, ha gondolod; ha egyik sem jön be, akkor inkább vegyél másikat, nem éri meg a szenvedést.


Állítólag kapni cipőtágító sprayt, ami segíthet, illetve a cipész is tud rajta tágítani valamennyit, hogy kényelmesebb legyen.

Aztán ott van a vizes zoknis módszer. Ha vizes zoknival bebújsz a cipőbe otthon, és magadon hagyod, akkor azt mondják, a lábadra idomul. Egy ismerősöm így szokta kényelmessé tenni az új cipőit, szóval lehet van benne valami; én egyszer próbálkoztam vele, de nem vált be. Mondjuk nem bírtam sokáig. :D


Nekem a balerina cipők szokták elsőre mindig feltörni a lábamat több helyen is. Amikor rájövök, hol töri, géz+leucoplast kombóval beragasztom azt a helyet, és úgy hordom, amíg be nem törik. Lehet, nem szép látvány, de sajnos muszáj, nekem ez jött be a legjobban. Egy idő után a hordás annyira betöri a cipőt, hogy a világ legkényelmesebb cipője lesz. Legalábbis nekem eddig így volt. :) Volt olyan balerinám amiben egy-két hétig ragtapasszal is fájdogált a lábam, most meg olyan mintha rajtam sem lenne. Próba szerencse!


Sok sikert!

2013. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A deichman-ban lehet venni ugynevezett sarokfogót ... Én is azt használom és nagyon jó!! Bele kell ragasztani a cipő sarkába és belül tök jó puha :)
2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!