Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak? Szeretnék...

Mit csináljak? Szeretnék egyedi divatot kiteremteni magamnak.

Figyelt kérdés
Miket vegyek fel, milyen kiegészitöt hordjak? Am 6. lány vagyok, és jövöre már gimibe megyek, és szeretnék "új életet kezdeni". Én szívesen hordok fiús cuccokat, de annyi lány van aki ilyen, és nem szeretnék a milliókba tartozni, ezt kéne kicsit feldobni egyénivé. Mit csináljak? Eleve nem szeretem a lányos dolgokat, ha szoknyát húzok, akkor is miniszoknyát egy szines, rikitó harisnyával.
2013. ápr. 17. 09:29
 1/4 lac1434 ***** válasza:
75%
Járj csupaszon, azzal egyedi leszel.
2013. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát keress olyan egyszerűbb vagy extrább ruhadarabokat boltokban, ami tetszik és húzd fel egyedien. Vagy szabdald őket, öltözz rétegesen, sok kiegészítővel meg ilyenek. Szóval amik tetszenek azt úgy húzd fel, hogy egyedi legyen és jól nézzen ki.:)
2013. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedi csak úgy lehetsz, ha magadnak tervezed a ruháidat és megvarr(at)od.
2013. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél egyedi lenni, de másoktól kérdezed hogy mit vegyél fel? Így soha nem leszel egyedi.

Öltözz úgy ahogy neked tetszik, és jól érzed magad. Más is ezt teszi...

2013. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!