Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayről rendelés kis hazánkba...

Ebayről rendelés kis hazánkba ingyenesen?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen sapkát szeretnék rendelni, a szállításhoz azt írják hogy ingyenes, az eladónak 99,5%os rátája van, akkor gondolom tényleg azt küldik és annyiért amennyiért leírták, de azért elmondanátok ti is a véleményeteket? Mármint nem a sapkáról, hanem pl az eladóról, vagy a rendelésről



2013. ápr. 15. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vennék külföldről semmit. Ha átver, esélytelen.
2013. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az eladó megbízhatónak tűnik. A szállítás ingyenesnek látom, de kérdez rá az eladóra..

Mondjuk nem értem hogy miért Amerikából rendeled meg amikor az angol ebay-en is megvásárolható..

2013. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én kétszer rendeltem Ebay-ről. Mindannyiszor azt kaptam és annyiért, amit kértem illetve fel volt tüntetve. Mobil-tokot Hong-Kongból, free shipping volt írva és az is volt. Neki is jó volt a rátája és sok komment volt az adatlapján a vásárlóktól. Ezeket is nézd meg, de szerintem nyugodtan rendelhetsz. Csak csekkolj le mindent rendesen és alaposan, nézd meg vissza veszi-e, ha nem jó vagy ilyenek. ;)
2013. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
még ingyenes de szeretet Viktorkánk megakarja adóztatni a netes rendeléseket/szállításokat(vatera stb)
2013. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen alacsony összegnél sem adót sem vámot fizetned. Sokat rendelek Ebayről egy két ruha tűnt már el, de írtam az eladónak és rögtön küldött másikat, amúgy 35 napig véd a paypal is.
2013. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De azért azt fontos tudni, hogy ezek az Alumni sapkák replikák, nem eredetiek.
2013. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Hongkongból rendeltem, azt írták ingyen szállítják, úgy is volt.
2013. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az van írva hogy ingyen küldi, akkor ingyen küldi. Mivel Kínából jön ez nem is csoda, ott nagyon olcsó a posta. Hetente rendelek valamit ebay-ről, semmi gond nem volt még. Ha valami nem is olyan volt mint képen, akkor megírtam hogy mi a gondom, és visszakaptam a pénzem mindig. Nincs mit veszteni. Ha nem jön meg a cucc akkor is visszakapod a pénzt. Erre jó a paypalos fizetés.
2013. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!