Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi a garancia ido a tally...

Mennyi a garancia ido a tally weijlben?

Figyelt kérdés
egy honapja vettem egy nadragot hetezer forintert es a combjanal kidorzsolodott az anyag visszaveszik igy?
2013. ápr. 14. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam_ Nekem nem volt számlám, ezért meg sem probáltam, de ha Neked van, akkor egy probát megér:) !!
2013. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fél év blokkal
2013. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelesek visszavenni. Hogy bizonyítod, hogy az anyag hibája és nem azért van, mert naponta hordtad.

Én vettem egy egyszerű sötétszürke toppot 10 ezerért. Másnap felvettem, a hónaljamnál teljesen fehér!!! lett, a színét KISZEDTE, nem is csak megfogta, úgy hogy még izzadásgátlót sem kentem magamra. Visszavittem, erre azt mondták, hogy biztos a dezodor miatt színeződött el. Bizonyítani nem tudtam, hogy nem kentem magamra semmit, veszekedni pedig épp nem volt kedvem, úgyhogy hagytam a fenébe. Tanulópénz volt, azóta sem vásárolok ott.

2013. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

es ha az arenaban vettem oda is vigyem vissza?

amugy a blokk megvan es a nadrag anyaga pedig elegge vekonyvolt

2013. ápr. 14. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen oda:) én egyszer rossz méretet vettem EuroPark-ba és Kökire vittem vissza:) Szerintem bárhová visszaviheted, ha visszaveszik:) !!
2013. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!